Maailm

Venemaa reaktsioon NATO suurõppusele on olnud tagasihoidlik (10)

LISA KOMMENTAAR

Tiit 26. oktoober 2018 12:13
Mis moderaatorile jälle ei meeldi? Polnud mingit vaenuohutavat, ei mingit vägivallale ohutavat.
Lihtsalt , Karu vaastab, kuidas sipelgad sebivad.
JuSS 26. oktoober 2018 10:39
Loomulik ju NATO poolt. Sest et samal ajal püüab Venemaa end taastada NSV Liiduna. Kui poleks olnud Krimmi allaneelamist ning seda Lääne-Ukraina invasiooni, siis ei oleks piiri ääres ka NATO rotatsioonivägesid ega suurõppusi.
Tiit 26. oktoober 2018 12:35
Krimmi elanikud olid ise selle poolt, et minna Venemaa alla.
Käi Krimmis üra ja räägi kohalikega. Mina käisin ja rääkisin. See mis siin kirjutatakse on jama. Muidugi moni eesti ajakirjanik leiab alati mone rahulolematu.
Olin Jaltas ja Sevastoopolis, kohalikud räägivad, et Uksaina ajal koik lagunes, nüüd ehitatakse.
Ajupestutele, kes ei ole ise kohal käinud on see uskumatu. Alati parimad kritiseerijad on need kes ei ole ise midagi näinud.
mx35 3. november 2018 19:42
Tiit käis kohal Tore ju. Kas krimmi Tatarlaste arvamust ka küsisid? See ehitus on ju propagandistlik.. Kuidas siis muidu.. okupeerime ja jätame siis selle unarusse.. Kuid kuidas see üle võeti... valimiste kastide juures sihtis AK-47 kuklasse... kus oli öeldud et EI vastus pole aktsepteeritav... Seega sina Tiit ülistad okupatsiooni sest oled näinud ja sest seal ehitatakse... see on propaganda mida sina ei märka
!!! 26. oktoober 2018 10:32
Sest need teda ei häiri. Sest need on tegelikult vaid köömes võrreldes tema enda suurõppuste mastaapidega. Sääsepirin, ei enamat.
tegelikkus 25. oktoober 2018 23:51
valge lääs on ju kaduv nähtus,usa võtavad üle lõunast tulevad latiinod,juba marsivad lausa tuhandepealistes kolonnides usa poole,isegi saksamaa on hädas,saksa politsei tunnistas bild.de andmetel avalikult,et on araabia klannidega (maffiaga) hädas ja saksa pealinna on vallutanud ,,uussakslaste'' banded ja moskva lihtsalt ootab rahulikult,kui kõik kokku variseb.
!!! 26. oktoober 2018 10:36
Meil, jumal tänatud, on lõunast vähemasti Vahemeri vahepeal. Nii et kolonnis lausa ei marsi, vaja on vähemati "rahvusvaheliste päästeorganisatsioonide päästelaevu."
Kaatritega on võimalik saabuda vaid Hispaania lõunarannikule.
1. november 2018 09:49
Ja sinu soovitus Eestile on heita end Venemaa alluvusse juba varakult?
mx35 3. november 2018 19:46
tegelikkus on see et varsti toimuvad hiinlaste ( mongolite taaskordsed ) marsid kuni uuraliteni... Komid.. neenetsid loovad uue liidu suure hiinaga ja venemaa jääb sama pisikeseks kui ivan julma ajal moskooviaks... ainult et julmus on koos selle 3 tähelise sõnaga rebitud venemaalt..
muidugi 25. oktoober 2018 23:42
las meie partnerid harjutavad!