Maailm

Eksinud pensionär pidas koos koeraga Siberi metsikus looduses kolm nädalat vastu  (40)

Ohtuleht.ee, 25. oktoober 2018, 11:38
Foto: kaader videost
Siberis Krasnojarski krais elav 65aastane Viktor Vinogradov läks koos oma koera, Thoriga, kolm nädalat tagasi taigasse seenele.  

Kui pensionär õhtul koju tagasi ei pöördunud, hakkasid rohkem kui 200 vabatahtlikku teda metsast otsima, kuid ei leidnud ei meest ega koera, vahendab BBC. 

Pärast pikaajalist otsingut ei uskunud tütar, et  isa veel kunagi elusana näeb, kuid kolm nädalat hiljem helises telefon - Vinogradov oli koos koeraga jõudnud 20 kilomeetrit kodust eemal asuva naaberküla Kuskuni lähedale.

"Kogu selle aja sõi isa pihlakaid ja näris vaiku," rääkis tütar Interfaxile. Ta lisas, et isa püüdis koera jaoks hiiri ja  küpsetas neid lõkkel, kuna kodukoer neid toorelt ei söönud. Mingil ajal leidis isa ka jahimeeste onni, kus oli poolik pudel toiduõli, mida ta koeraga jagas.

Vinogradovi sõnul eksis ta, kui nägi emakaru pojaga ja liikus nende teelt ära metsa. 

Nädalad hiljem kuulis mees metsatööliste hääli. Nendeni jõudnud, palus ta telefoni ning helistas tütrele. 

Vinogradov ja Thor kosuvad mõlemad  pärast sunniviisilist paastu metsas. 

Foto: kaader videost

40 KOMMENTAARI

m
munk ( μοναχός ) 26. oktoober 2018, 12:12
Kahju, et korea ei olnud õpetatud oma enda jälgi mööda koos peremehega koju tagasi minema. Jälgi ajama harjutatud koer on eksinud vanema põlvkonna inimesele parem, kui kaart, kompass ja GPS kokku.
a
aga mis sai 25. oktoober 2018, 19:35
sellest koerakesest,kes puu külge oli seotud???Lugu on miskipärast õhtulehest välja võetud,mind siberi koerad ja inimesed ei huvita.
Loe kõiki (40)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee