Sisuturundus

5 head isadepäeva ideed – mida isale kinkida? 

Sisuturundus, 26. oktoober 2018 14:47
Foto: Envato Elements
Isadepäev on tulemas ning see paneb paljud tütred ja pojad mõtlema – mida sel korral armsale isale novembri teisel pühapäeval viia? Anname mõned head ideed.

Personaalne ja meeldejääv kingitus

Kõik Foresta tooted on valmistatud naturaalsest puidust ning nii nagu looduses, on ka siin iga puidust detail unikaalne ja kordumatu. Graveeringu lisamise võimalus muudab kingituse veel eriti personaalseks. Läheneva isadepäeva puhul oleksid eriti sobilikud graveeringud „Maailma parim isa“, „Isa on lapse kõige esimene superkangelane“ või „Parim. Isa. Eales.“ Lisainspiratsiooni graveeringuteks leiad SIIT! 4. novembrini on graveerimine 50% soodsam.

Vaata täpsemalt SIIT!

Matkavarustust looduslembesele isale!

Kui isa on matkahuviline, siis võib ideaalne kingitus olla Rippvoodi.ee kinkekaart. Rippvoodi.ee tootevalikus leidub telke, varikatuseid, rippvoodeid, rühmatelke ja muud matkamiseks vajalikku. Viimase aja kõige populaarsemateks valikuteks klientide hulgas on aga rühmatelgid ja rippvoodid.

Rühmatelk on sobiv selle matkaja jaoks, kes naudib matkaõhtu saginat ja inimestega suhtlemist. Rühmatelgi eeliseks on ruumikus: suuremates telkides võib vabalt püsti ringi käia, süüa teha ja lae alla veel matkavarustust riputada.

Rippvoodi on võitnud aga paljude südamed, sest selles magades ei teki kunagi kuppeltelgile omast lämbet õhustikku. Lamades on ülevaade ümberringi toimuvast ning kerge õõtsumine mõjub uinutavalt. Võib öelda, et rippvoodi tekitab teistmoodi matkamiselamuse.

Vaata täpsemalt SIIT!

Akude ja laadijaga valge akutrell Makitalt

Makita on akutrellide seas välja toonud erimudeli. Valge värviga disainitud akutrell on käepäraselt väikese mõõduga ja ülikerge, aga samas piisavalt võimas paljude tööde lihtsustamiseks kodukasutuses. Miks just valge? Aga ikka selleks, et teiste seast silma paista, rõhutada tema väikeseid mõõte ja selle trelli kere egonoomilisust. Võtad selle korraks kätte ja tunnedki eelmise, suurema ja raskemaga võrreldes erinevust. Värskest välimusest rääkimata. 

Trelliga on komplektis kaks akut ja laadija, mis annavad vabaduse hiljem juurde soetada teisigi samadele akudele sobilikke tööriistu. Neid on üsna palju ja valik täieneb kogu aeg. Sama akut saad kasutada akuadapteri küljes akupangana, et laadida nutiseadmeid või hoopis näiteks akuraadioga, et kuulata enda lemmikmuusikat. 

Mustvalgete tööriistade seeria ei lõppe muidugi ainult akutrelliga. Valikus on ka valge akutolmuimeja, mis on suureks abimeheks väikeste laste ja lemmikloomadega majapidamises, ning muidugi ka musta värvi akuraadio, mida on ülimugav endaga kõikjale kaasa võtta, olgu reisil, looduses või kodutöid tegemas. 

Makita ägeda disainiga valge akutrelli parimad omadused ongi väiksus, kompaktsus ja kergus - kompaktne kere laiuselt, kõrguselt ja pikkuselt; väike kaal tähendab, et tööriistaga on mugav töötada ja see ei väsita tööd tehes ära. 

Valge akutrelli eriväljalaske komplektis on kaasas tervelt kaks akut (1.5Ah) ja laadija. Saab kohe rõõmuga tööle hakata!

Vaata täpsemalt SIIT!

Kaunid ja stiilsed kellad!

Käekell on ainuke aksessuaar, mida meesterahvas saab tõesti kanda iga päev. Premiumkellad.ee on number üks kvaliteetkellade e-pood Eestis, mille valikust leiab stiilsele isale sobiva kingituse. Muuhulgas on esindatud sellised brändid nagu Guess, Michael Kors, Armani, Hugo Boss, Versace. E-poest leiab alati ka soodushinnaga kellasid, suurimad soodustused küündivad 70%-ni. Lisaks võib valikust leida rohkelt aktiivsusmonitoreid ja päikeseprille.

Vaata täpsemalt SIIT!

Foto: Envato Elements

Maiasmokale torti!

Eesti Leivatööstuse tordivalik paneb silmad särama ja rõõmustab iga maiasmokka nii maitse kui ka esteetilise väljanägemisega.

Isadepäeva puhul lasi Eesti Leivatööstus välja eritordi, mida kaunistab isa särgi kujutis. CLARA apelsini Truffe on maheda kakaovõikreemiga ning krõbiseva šokolaadicrispi ja apelsinimarmelaadi lisandiga viiekihiline biskviittort. Tort on pealt kaetud ganachega ning kaunistatud kakaoglasuurist dekooride, kuldsete vahvlipallidega ning šokolaadicrispiga.

Isadepäeva eritort on saadaval Selverites. Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee