Krimi

Väljakutse otse "puurist": välijuht selgitab, kuidas lausjoobes tartlane endale politseibussi politsei kutsus 

Delfi | Ohtuleht.ee, 22. oktoober 2018 18:19
Pilt on illustreerivFoto: Robin Roots
Reedesel politsei Facebooki-maratonil püüdis erilist tähelepanu humoorikalt kõlav teade, milles kutsuti politseile politsei.

Viis minutit enne reede keskööd tuli häirekeskusele teade: "Helistab teataja Tartust ja räägib, et ta on kuskil puuris kinni. Selgus, et politsei toimetab helistajat parasjagu arestimajja."

Samal teemal

Tartu välijuht Andrei Ivahnenko selgitas, et oli reede hilisõhtul paarimehega parasjagu patrullsõidul Tartu südalinnas, kui Küüni tänaval pöördusid nende poole juhuslikud inimesed ja andsid teada, et sealse kiirtoidukoha juures on kaks väga purjus meest, kes ei allu töötajate korraldustele, tülitavad läheduses viibinud inimesi ning häirivad teisi söögikoha kliente.

"Politseinike nähes muutusid mõlemad mehepoegadest aga ülimalt agressiivseks ning ei allunud enam ka meie antud korraldustele. Kontrollisime mehed üle ning omamata ühtki ohtlikku eset paigutasime agressiivsed mehed kahte eri politseisõidukisse," ütles ta.

Kuivõrd mehed oli mõlemad tugevas joobes, ei adunud ümbritsevat ega saanud aru mis nende ümber toimub, viidi nad nii nende endi kui ka ümbritsevate inimeste heaolu tagamiseks arestikambrisse kainenema.

Et politseitöö on pidev suhtlus linnas liikuvate patrullide ja häirekeskuses paikneva politsei korrapidaja vahel, siis olid ametnikud juba ühes infovoos, ning vahetult enne keskööd häirekeskusele laekunud infoteadet ühtki lisapatrulli kontrollima ei saadetud.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Samal teemal

21.10.2018
Seisukoht | Politseist eeskuju
19.10.2018
ÕHTULEHE OTSE | Politseinike päev: Valgamaal loobitakse akendesse oksi ja tõrusid, Narvas mängis reklaamitablool porno