Eesti uudised

Kaitseväe veteran võitis Austraalias sisesõudmises pronksmedali 

Toimetas Liina Hallik, 22. oktoober 2018, 17:58
Veebel Ergo Mets Foto: Kaitsevägi
Täna Sydney olümpiapargis toimunud Võitmatute mängude sisesõudevõistlusel võitis nelja minuti sõudmises kolmanda koha veebel Ergo Mets, saavutades samas ühe minuti sõudmises seitsmenda koha.

„Võistlus oli raske, sest olin vahetult enne seda väikese külmetushaiguse külge saanud. Aga läks hästi – suutsin ilusasti oma tulemuse ära teha ja nelja minuti sõudmises oli tasuks kolmas koht,“ sõnas veebel Mets.

Lisaks veebel Metsale võistles täna sisesõudmise erinevates võistluskategooriates veel kuus eestlast. Ühe minuti sõudmises oli nooremseersant Madis Põri neljas, nooremveebel Hannes Vilba kuues, veebel Rasmus Penno kaheksas, veebel Agor Tettermann 11., nooremseersant Tarmo Lepik 15. ja veebel Janika Kanarik 16. Nelja minuti sõudmises oli veebel Tettermann kuues, veebel Penno seitsmes, nooremseersant Lepik 11. ja veebel Kanarik 15.

Veebel Ergo Mets Foto: Kaitsevägi

Lisaks sisesõudmisele toimusid täna ka istevõrkpalli alagrupimängud, kus Eesti meeskond alistas Hollandi 2:0 ja Ameerika Ühendriigid 2:1 ning pääses poolfinaali.

Võitmatute mängud ehk Invictus Games toimuvad sel aastal 20.-27. oktoobrini Austraalias, Sydneys. Mängudel osaleb kokku üle 500 võistleja 18-st erinevast riigist. Eesti võistkond on sel aastal 15-liikmeline. Eesti võistlejad osalevad paljudel erinevatel aladel, näiteks ujumine, jalgrattasõit, kergejõustik ja purjetamine. Eelmisel aastal peetud mängudel võitsid eestlased kokku 8 medalit.

Samal teemal

27. detsember 2018, 13:38
„Kui mind kopteriga haiglasse viidi, ütlesin ülemale: „Kui suren, ütle mu naisele, et ma armastan teda.““
29. oktoober 2018, 21:48
ÕL VIDEO JA FOTOD | Eesti veteranid naasid Võitmatute mängudelt võidukalt
23. oktoober 2018, 19:25
VIDEO | Eestlased võitsid Võitmatute mängudelt juba teise pronksmedali
22. oktoober 2018, 13:52
GALERII JA VIDEO | Eesti veteranid näitavad Võitmatute mängudel tugevaid tulemusi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee