Eesti uudised

Ettevõtlusminister peatas postkontorite sulgemise plaani

Toimetas Triinu Laan, 22. oktoober 2018 13:45

18 KOMMENTAARI

n
nh/ 23. oktoober 2018 18:41
eestile piisab ühest postkontorist asukohaga Misso- see 3 riigi kõige lähem transporditeed omav punkt! meist suuremate riikidega!
n
nh/ 23. oktoober 2018 18:48
ja postisaadetisel järelkäimine odav ka- maakonnaliinid täitsa tasuta!
h
Hunt/ 22. oktoober 2018 22:29
Parem pangu see eesti post alias omniva üldse kinni! Sai tellitud külmkapp neti teel, transport oli sel netipoel omnivalt. Kirjade järgi pidi saabuma esmaspäev ehk siis täna. Reedel helistas kuller et tuleb külmkappi tooma, sorry aga mina tööl ja ei saanud kappi vastu võtta. Nu lepisime siis kokku et esmaspäev.Täna istusin päev otsa selle pärast kodus ja ootasin oma saadetist. Kuna tegemist ka ja lõunaks polnud kuller helistanud, helistasin ise kullerile, et millal jõuad, see vastu et temal polegi minu saadetist auto peal. Heakene küll helistasin omniva klienditeenindusse, sealt pidid uurima ja tagasi helistama (mida ei tehtudki). Lõpuks siis õhtul kella viie ajal helistab see sama kuller kellele enne helistasin, et 10 min pärast on külmkapiga kohal. Nu vabandage väga, selline suhtumine kliendisse ja kliendi aega.... Oleks mulle hommikul helistatud ja öeldud et toome teie paki sel kella ajal ja kõik oleks ok, aga ei mingit infi. Nende pärast terve päev raisus. Väga kehva mulje jättis see firma.
l
Lumememm/ 22. oktoober 2018 22:01
Mida siin enam sulgeda on?
Kõik on maal juba ära "suletud."
PIKAAJALISELT toimivat lahendust ei ole, on vaid poliitikute sõnamulin.
Nii lihtne ongi...
Et pole vist mõtet selle jaoks mingit uut ministeeriumi ehitama hakata :)
Või on?
j
JUHAN/ 22. oktoober 2018 19:45
Postkontoritel on postiteenustel on sihikindlalt k õ r i koomale tõmmatud. Just nagu oleks nende väljasretamine sihikindel programm. Aastat 4-5 tagasi oli postkontor paljude maa-asulate keskuseks. Lisaks pakkide saatmisele - vastuvõtule sai osta kohapeal ka ajalehti ning ajakirju (käesoleval ajal puudub). Samuti teha rahaülekandeid. Postkontor oli panga´filiaaliks. Kus võeti välja pension, maksti maksud, võeti või pandi oma hoiusele raha. Samuti sai postkontoris vormistada pangalaenupaberid, ilma et oleks olnud tarvis kaugele suurde linna pangakontorisse sõita. Ka samuti sai sõlmida seal kindlustuslepinguid. Kus on need funktsioonid praegu?
Ja osta sai igasugust nasvärki. Lisaks kirjamakidele, ümbrikele, postkaartidele, telefonikaartidele, pastakatele ning patareidele olid müügi veel ka igasugused loterii ja lotopiletud, juturaamatud, koolitarbed, kompvekid, šokolaad, küpsisepakid. Kosmeetikat. Samuti võis saada ka näiteks mõningaid tekstiilitooteid (ise ostsin kunagi kummiga voodilinad), vihmavarje, mänguasju. mitmesuguseid majatarbeid. Seepi, šampooni. Aga ka näites lihtsamaid apteegikaupu nagu näiteks söetabletid j.n.e, Postkontor oli küla või aleviku süda. Ja siin käidi koos ka uudiseid kuulamas ning ise rääkimas, tuttavatega kokku saamas. Ning see oli ka omamoodi koht ´kus nõu küsida.
a
Aix/ 22. oktoober 2018 18:48
vähemalt näha,et minister ka midagi jälgib,see ainult plussiks talle,
o
oh taevas küll, õpi mõtlema/ 22. oktoober 2018 23:25
Putin andis Medvedevile salajase korralduse tõsta venelaste pensioniiga. Medvedev esitas plaani avalikult rahvale. Sündis, nagu eeldada oli, meeletu skandaal. Rahvas oli marus. Siis ilmus rahva ette isake Vladimir ja teatas, et ta peatab sellise omavoli ja kehtestab pensionieale poole väiksema juurdekasvu. Miška pätt, tsaar hea.
Valitsus andis Omnivale käsu kulusid kokku tõmmata. Omniva avaldas vastava kava. Loomulikult andis konkuretsiamet sellele oma õnnistuse. Sündis kohutav skandaal. Valitsuse minister kohtus väga avalikult Omniva juhtidega ja tegi "korralagedusele" lõpu. Ja - täpselt nagu venemaal - tsaar hea, vürstid pätid.
Vähemalt näha, et minister on võimu tööriist ja jäl/rgib ülemuste korraldusi.
m
mees/ 22. oktoober 2018 17:26
Kas eesti poliitikud teevad Putinit, alguses halvad ametnikud likvideerivad postkontoreid ja siis tuleb hea onu, kes on rahva poolel? Tundub, et sotsid üritavad siin viimaseid riismeid kokku kraapida ja valimistel alla 5% mitte langeda. See ministriportfell ju sotside käes.
k
kas sots/ 22. oktoober 2018 17:46
ei tohigi mõistusega inimene olla?
t
tohib/ 22. oktoober 2018 23:27
iseasi, kas mõistusega inimene saab sots olla. see ju kuulus ütelus kaugetest aegadest: sellel, kes pole 20. eluaastaks sotsialist, pole südant, sellel, kes on 30. eluaastaks ikka veel sotsialist, pole mõistust.
m
Maa Mees/ 22. oktoober 2018 17:24
See on ikka huvitav, et Kadri Simsoni ministeerium annab loa sulgeda ja ettevõtlusminister Tammist ei luba :)))
Nüüd natuke vaidlevad ja siis tuleb otsus, et Valgamaakonnas sulgeme, Põlvas jätame sulgemata ja Ida-Virumaal avame ühe lisaks.
k
Kas minister võib konkurentsiameti otsuseid / 22. oktoober 2018 16:39
blokeerida? Riigistruktuuride tegutsemine peaks ikkagi sünkroonis käima.
Pealegi Konkurentsiamet minu teada on hoopis teise ministri haldusalas.
s
siin sa eksid/ 22. oktoober 2018 23:28
konkurentsiamet annab loa, aga ei kohusta seda täitma. vähemalt antud juhul

t
Toslem/ 22. oktoober 2018 16:34
Solidaarsuse möttes vöiks rahvas oma postkastid ka möneks ajaks ära korjata.
p
postiljon/ 22. oktoober 2018 21:49
tehke seda, see oleks suur kergendus pingelisele tööle :D
h
Hei Mehed !/ 22. oktoober 2018 15:43
kas Riigil polegi mingit plaani, et tema allastutused Browni liikumises on ja tegutsevad alles siis, kui asi kuumaks läheb ?
e
EHEEUHHHUUUDUURAD/ 22. oktoober 2018 14:23
Eesti riigis käivad asjad nagu vanas valmis haug,vähk ja luik ning ispiratsiooni otsitakse kurikuulsatesk kilplastest.
Iga asutus vaatab asju oma mõtta otsas. Postikunnile on võga kasulik mingi Juta Kapakohilast lahti lasta ja palgafondi koomale tõmmata.
Samas hakkab kohe tõõtukassa Jutale raha pritsima, et ta kodukandis ikka ellu jääkks. Teine inisteerium pakumb kohe võimaluse tasuta bussiga kapast kohilasse sõita postkontorisse.
Krdi pintsakud pealinnast oma lauanurgast kaugemale ei näe ja üle kohvitassi isegi ei kiika.
Velcome to estonia1000
t
Tänavakaak :)/ 22. oktoober 2018 14:09
Alles nüüd märgati, et valimised tulemas . Vaevalt postkontoritest ilma jäänud hääletaks praeguse valitsuse poolt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee