Õhtulehe raadio

„UNEJUTUD“ | Milliseid paranormaalseid kogemusi omavad kaks Pärnu neidu? 

Ohtuleht.ee, 22. oktoober 2018, 10:51
Õhtuleht hakkab sellest nädalast avaldama taskuhäälingu saadet „Unejutud“, kus kaks Pärnu neiut Agnes ja Eliise avavad veinipudeli ja asuvad arutama enda kogemusi kirevast maailmast.

„Unejutud“ podcast on kahe Pärnu tüdruku (Eliise ja Agnes) loodud jutusaade, kus igal kolmapäeval avaldatakse uus osa, milles naised räägivad veini kõrvale kahest päriselt juhtunud ning dokumenteeritud lahendamata müsteeriumist, „huvitavast“ mõrvaloost või paranormaalsest intsidendist.

„Enne igat osa teeme mõlemad korraliku uurimustöö ühe intsidendi kohta. Kordamööda kanname oma loo teineteisele ette ning postitame oma Instagrami kontole ka konkreetse looga seotud fotosid. Lugudest räägime neutraalse, samas kohati skeptilise nurga alt ning oleme leidnud üsna hea tasakaalu huumori ja tõsise horrori vahel,“ kinnitavad Agnes ja Eliise. 

Episood 1: Esimeses osas alustavad Agnes ja Eliise pauguga - räägivad natukene oma paranormaalsetest kogemustest, mitteprääksuvast prääksuvast pardist, Kustist ja kahest hirmuäratavast nukust, kelle nimed on Annabelle ja Robert.

Samal teemal

16. november 2018, 20:04
„UNEJUTUD“ | Judinaid tekitav enesetapumets ja lahendamata mõrv
7. november 2018, 19:31
„UNEJUTUD“ | Nibudest vöö, kuulsusest kummitus ja ilma peata maetud
1. november 2018, 19:44
„UNEJUTUD“ | Jutuks tuleb halloween ja muud õudsed lood
26. oktoober 2018, 17:56
„UNEJUTUD“ | Kui magad, siis sured!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee