Aleksei NavalnõiFoto: Pavel Golovkin
Ohtuleht.ee 18. oktoober 2018 20:45
Äsja arestimajast vabanenud Vene opositsioonipoliitik Aleksei Navalnõi teatas eile, et võtab vastu rahvuskaardi ülema kindral Zolotovi esitatud duellikutse. Ühtlasi kordas ta üle kõik süüdistused, mida Zolotov üritab duelliga tõrjuda.

Navalnõi väitel häbistab kindral oma rumalusega Venemaad ja on teinud Putini heaks räpaseid tegusid – näiteks osutades kaasabi talle Gelendžiki lossi ehitamisel. Ta ütleb, et Zolotov on varas, kes võttis endale Mikojani omaaegse suvila. Samuti olevat kindrali perekonnal kinnisvara, mille väärtus on 3,5 miljardit rubla ning mille ostmiseks ei piisa  Zolotovi ja tema abikaasa teenistusest.

Kindral mõtles duelli all ilmselt füüsilist kontakti, kuid kuna Navalnõil on õigus valida relvad, kutsub ta kindrali debatile ükskõik millises telekanalis või Youtube'is. 

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

Eeskirjad 19. oktoober 2018 08:34
Kui keegi esitab kellelegi duelliväljakutse, siis relvade valimise õigus kuulub väljakutsutule. Duellikutse esitanu peab leidma endale sekundandi, kes võtab ühendust teise poole sekundandi. Siis istutakse koos maha ning tehakse ära organiseerimistöö. Lepitakse kokku kus ja kuidas. Igasugused üksikasjad. Ja kutsutakse toimumiskohale ka arst. Juhul kui duell saab toimuma tulirelvadega, siis lepivad sekundandid kokku ka sellistes pisiasjades nagu laengu suurus. Samuti on püstolite laadimine nende kohustus. Kusjuures ka sekundandid riskivad ja võidakse hiljem samuti vastutusele võtta nagu duellante endidki. Sõjaväelase korral võis see olla ka näiteks armeest väljaheitmine või ohvitserist reameheks degradeerimine.
seltsimees Mutter 19. oktoober 2018 03:20
tegu on provokaatoriga , miitingul osalejaid 200 inimest , valvajaid 600 politseinikku , netis on see kõik olemas
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS