Eesti uudised

FOTOUUDIS | Räpina Swedbanki pangaautomaati saavad kasutada vaid korvpallurid (66)

Ohtuleht.ee, 18. oktoober 2018, 15:09
Foto: Lugejafoto
Räpinas elavat 87aastast Ollyt tabas üllatus, kui avastas, et Swedbanki pangaautomaadi kasutamine nõuab jõu- ja ilunumbreid.

Pildi toimetusele edastanud Räpina elaniku Kadri sõnul on kohalikud väga hädas.

Samal teemal

"Varemgi oli selle automaadiga probleeme, inimesed ei küündinud nägema, mis ekraanil kirjas ja uus automaat pandi nüüd veel kõrgemale," pahandab foto autor. Tema sõnul jätsid kaks vanainimest oma kaardi automaati, sest nad ei küündinud lihtsalt nägema ekraani ning automaat neelas selle tõttu kaardi. 

Swedbank vabandab oma Facebooki lehel. "Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast! Proovime koostöös vallavalitsusega leida automaadile uue asukoha. Ajutise lahendusena paigaldame esimesel võimalusel sinna lisaastme ja käetoe. Kaardi kaotanud klientidel palun meiega telefoni teel ühendust võtta ja tellime neile tasuta uue kaardi."

Pank lisab, et tegemist on pangapoolse möödalaskmisega ning tehakse kõik endast olenev, et masin saaks võimalikult kiirelt ja mõistlikult ümberpaigutatud.

Swedbanki regioonijuht Age Petter kommenteeris, et panga kliendid saavad sularaha tasuta välja võtta ka Räpina Coop Eesti poeketi kauplustes oste sooritades.

Foto: Lugejafoto

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee