Maailm

USA politsei otsib 13aastast tüdrukut, kelle vanemad leiti tapetuna (5)

Toimetas Piret Kütt, Greete Kõrvits, 18. oktoober 2018 11:42
Jayme Closs.Foto: AP/Scanpix
USA-s tuleb politseil lahendada keeruline juhtum - esmaspäeval leiti Wisconsini osariigis Barronis 56aastase mehe ja 46aastase naise surnukehad. Hetkel otsitakse taga paari kadunuks jäänud tütart, 13aasatst Jayme Clossi.

Võimud usuvad, et tüdruku elu võib olla ohus. Välistatud pole, et ta röövisid relvastatud mehed, vahendab BBC. Kohalikud võimud on kinnitanud, et uurijate arvates ei jooksnud tüdruk ise ära. Samuti ei kahtlustata teda oma vanemate tapmises.

Seda, et Jayme viibis tapatöö ajal majas, kinnitavad numbrile 911 tehtud kõne ning mõrvapaigalt leitud tõendid. Kõnekeskuse dispetšeri sõnul ei rääkinud temaga keegi, kuulda oli vaid ebamääraseid helisid. Paraku ei leidnud nelja minuti pärast kohale saabunud patrull majast enam ühtki hingelist. CBSile ütlesid pere sugulased, et ilmselgelt oli tegemist vägivaldse sissetungiga, pere kodumaja uks oli sisse löödud.

Politsei sõnul on neile kadunud tüdruku kohta laekunud ligi 400 vihjet. Sugulased nägid Jayme't viimati pühapäeval ühel sünnipäevapeol. Siis ei tundunud tüdrukul midagi häda olevat.

Meedias levisid kuuldused, et last nähti ühes bensiinijaamas, mis asub tema kodust 2 700 km kaugusel. Hiljem teatas politsei, et antud kahtlused ei vastanud siiski tõele.

Jayme Clossi kirjeldatakse kui roheliste silmade ja maasikablondide juustega tüdrukut. Ta on 150 sentimeetrit pikk ning kaalub 45 kilo.

„Ta on meie murdmaajooksu tiimi liige ja suurepärane õpilane meie koolipiirkonnas,“ sõnas kohaliku koolipiirkonna direktor. Tema sõnul kirjeldavad kaasõpilased Jayme't kui armsat ja vaikset tüdrukut, kes on hea sõber.

Teisipäeva õhtul läitsid kohalikud elanikud küünlad ja kogunesid kokku, et Jayme kojujõudmise eest palvetada. Paljud neist muretsevad endi laste pärast, väikeses linnakeses pole midagi sellist kunagi juhtunud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee