Foto: Envato Elements
Sisuturundus
18. oktoober 2018 11:05

Kanepiseemneõli aitab mitmete tervisehädade vastu

Keha on meie kaunis kodu ja nahk kõige suurem organ. Et tunneksid end oma kehas hästi ja säraksid, tuleb kasutada õigeid tooteid – suurepäraseks abimeheks on kanepiseemneõli.

Cannaderm kanepiõli kosmeetika on loodud koostöös Praha Ülikooliga. Sari pakub tuntavat leevendust psoriaasi, ekseemi, atoopilise dermatiidi, nahalõhede, kuiva ja kareda naha puhul. Samuti omistatakse kanepiseemneõlile põletikuvastast ja rahustavat mõju.

Kanepiseemneõli kreemid nahalõhedele, lihastele, liigestele, veenidele

Mentholka jahutav massažkreem liigestele ja lihastele leevendab efektiivselt liigese- ja seljavalu, lihasevalu, kõõlusepingeid, tugevat ja kroonilist valu. Sobib täiskasvanutele ja eakatele, aga ka sportlastele. Näidustused: lihasväsimus, kõõlusepõletik, kanged liigesed, reuma, artriit, ishias.

Thermolka soojendav massaažikreem liigestele, närvidele ja lihastele sobib massaažiks, seljavalu, närvi- ja lihaspingete kiireks leevenduseks, külmade jalgade soojendamiseks. Sobib sportlastele lihaste ja liigeste soojenduseks enne treeningut ning võistlusi. Näidustused: seljavalu, lihaspinged, närvivalu, pinges õlad ja kael, külmad jalad.

Venosil kanepiseemneõli kreem veenilaienditele sobib veenilaiendite ravimiseks, paistes pahkluudele ja väsinud rasketele jalgadele. Sobilik rasedatele, täiskasvanutele ja eakatele. Näidustused: jalgade paistetus peale istumist või seismist, veenilaiendid, rasedusest või ülekaalust tingitud jalgade paistetus.

Konopka salv nahalõhedele toidab ülikuiva nahka, parandab ja kootab nahalõhesid.

Ärritusnahapõletiku sari kanepiseemneõliga

Atopos kreem ja ihupiim sobivad kuivale, ketendavale, ärritunud, sügeleva ja punetava lööbega või psoriaasiga nahale. Annab kiiresti hea tulemuse, leevendab ketendust ja punetust. 

Konopka kanepiõli salv sobib ülikuivale, ärritunud ja lööbega nahale. Aitab efektiivselt nahalõhede (huuled, käed, jalad) puhul. Peale salvi pealekandmist kasuta puuvillaseid kindaid või sokke.

Regema kreem taastab nahka ekseemi, nahalõhede, värskete armide, lamatiste ja diabeedihaavandite korral.

Atopos peanahaemulsioon tasub kasutada, kui peanahk on ärritunud ja sellel leidub ketendavaid psoriaasilaike. Emulsioon rahustab ja pehmedab peanahka. Kuivus, ärritus ja punetus kaob hiljemalt teiseks kasutuspäevaks.

Konopka salv (psoriaas ja nahalõhed) sobib, kui murekohaks on ülikuiv, ärritunud psoriaasiga nahk ning nahalõhed huultel, sõrmedel ja kandadel. Kaotab kiiresti ülikuivad, punetavad laigud nahal, rahustab nahka. Nahk on pehme, toidetud ja lõhed paranevad järgmiseks päevaks.

Tekkis huvi? Tooteid saad soetada SIIT!