Eesti uudised

ÕL VIDEO JA GALERII | Lõputud nummerdatud kastivirnad, hiigelkäru ja autokülmik ehk Kuidas jõuab toidukaup veebipoest kliendi ukseni? (6)

Kristel Veerus | Video: Robin Roots ja Märt Niidassoo, 18. oktoober 2018, 21:40
Esimene e-toidupood hakkas Eestis tegutsema veidi üle nelja aasta tagasi. Kliendi jaoks on kõik lihtne: valid internetist soovitud kaubad välja, teed ülekande ja jääd kullerit ootama. Kuidas jõuab tellimus poeriiulilt kliendi ukseni?

Praegu pakuvad kulleriteenust juba peaaegu kõik suuremad poeketid, kusjuures üha enam pannakse rõhku keskkondade kasutusmugavusele. Kui esimesed veebipoodide platvormid olid mõeldud eelkõige arvutikasutajatele, siis nüüd muutub järjest olulisemaks ka keskkonna telefonisõbralikkus, et saaks e-toidupoodi külastada ka rongis, taksos või arstikabineti ukse taga oodates.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

18. oktoober 2018, 16:39
ÕL VIDEO | TOIDUHINNAD TÕUSEVAD! Vaata, mida seekord toidutootjad põhjenduseks toovad

6 KOMMENTAARI

a
aga tavatarbijana 19. oktoober 2018, 20:15
on üsna vastik käia selkus, koopis v maximas, riiulivahed on neid komplekteerijaid täis, enne oli tavaline vahekäigu ummistaja mediteeriv vanamutt suure käruga, nüüd lisaks komplekteerijad
p
pensionär Eedu 19. oktoober 2018, 14:41
Teenus mingitele laiskadele õgarditele, kes ei viitsi ise poes käia ja istuvad kodus arvutite ees ja aina paksenevad oma liikumatusest.
Loe kõiki (6)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee