Maailm

Donald Trump maaliti üles koos teiste presidentidega 

Ohtuleht.ee, 16. oktoober 2018 21:09
President Trump joob maalil siivsalt dieetkoolatFoto: @jbillinson / Twitter
Kui telejaam CBS tegi pühapäeval Valges Majas suure intervjuu president Donald Trumpiga, märkasid terased vaatajad taustal maali.

Sellel istub nooruslik Trump vabariiklastest presidentide George W. Bushi,  Dwight Eisenhoweri, Richard Nixoni, Ronald Reagani ja Abraham Lincolni seltskonnas. Naervaid mehi jälgivad püsti seistes George H. W. Bush, Gerald Ford, Teddy Roosevelt ja Calvin Coolidge. Kui teistel istujatel on veiniklaas pihus, siis Trump rüüpab tagasihoidlikult dieetkokat.

Sotsiaalmeedias jõuti kähku järeldusele, et maal meenutab Cassius Marcellus Coolidge'i tööd nimega „Koerad pokkerit mängimas“. Naljad ei vaibunud ja Twitteris puhkenud tormi peale selgitasid ajakirjanikud välja, et naivistist kunstniku Andy Thomase maali kinkis presidendile Kongressi esindajatekoja vabariiklasest liige Darrell Issa.

Kunstnik ütles ajakirja Time võrguväljaandele, et ta on ülimalt õnnelik. „Enamasti ei viitsi keegi selliseid kingitusi seinale panna, pigem lükatakse need kuhugi kappi varjule,“ märkis ta. Thomas on analoogse taiese maalinud ka demokraatlikest presidentidest, selle teose keskmes istub õlleklaasi taga president Barack Obama.

Leia erinevused: Andy Thomas maalis ka demokraatidest presidente Foto: @SteveD3 / Twitter

Samal teemal

16.10.2018
Tagasilöök Stormy Danielsile: kohus ei arutagi Trumpi vastu esitatud kaebust
15.10.2018
„Kui tahad Washingtonis sõpra, võta koer.“ Melania Trump räägib täispikas intervjuus reeturitest, abielust ja ahistamisest
15.10.2018
Trump kliimamuutuse aruandest: see on teadlaste poliitiline agenda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee