Krimi

Tallinnas põrkas väljakutsele kiirustanud politseibuss kokku sõiduautoga (40)

Ohtuleht.ee, 16. oktoober 2018 18:38
Foto on illustreerivFoto: Teet Malsroos
Täna kella 12.40 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Nõmme tee ja Linnu tee ristmikul, kus põrkasid kokku väljakutsele sõitnud politseibuss Volkswagen ja sõiduauto Citroen. Liiklusõnnetuse tagajärjel viidi haiglasse tervisekontrolliks kahest sõidukist kokku viis inimest.

Kella 12.30 ajal teatas murelik kodanik, et Nõmme teel on järelevalveta umbes kolmeaastane laps. Politseipatrull, mille koosseisus olid abipolitseinik ja patrullpolitseinik, olid teel väljakutsele, kui põrkasid Linnu tee ja Nõmme tee ristmikul kokku sõiduautoga Citroen, mida juhtis 41aastane naine. Politseibussi Volkswagen juhtis 37aastane abipolitseinik.

Haiglasse viidi tervisekontrolliks sõidukis Citroen kaasreisijatena viibinud 29aastane mees, 32aastane mees ja 31aastane naine. Samuti viidi haiglasse politseisõidukit juhtinud abipolitseinik ja kõrvalistmel olnud 27aastane politseiametnik. Praeguseks on kõik inimesed haiglast koju lubatud.

Politseisõidukil töötasid vilkurid ning sisse oli lülitatud sireen. Sõiduki kiirus võis esialgsetel andmetel olla õnnetuse hetkel umbes 90 km/h.

Põhja prefektuuri Lääne-Harju politseijaoskonna patrulltalituse juht Tarvo Ingeraineni kinnitusel oli roolis oli kogenud abipolitseinik, kellel on alarmsõiduki juhtimise õigus. „Alarmsõiduki juht sai kõige raskemalt viga, ta oli haiglas uuringutel, kuid lasti mõned tunnid hiljem koju. Soovin kolleegile kiiret paranemist,“ sõnas Ingerainen.

„Vabandame õnnetusse sattunud inimeste ees ja soovime kõigile kiiret taastumist,“ lisas ta.

Liiklusõnnetuse põhjuste välja selgitamiseks alustati uurimist ja õnnetuseni viinud asjaolusid uurib omalt poolt ka PPA sisekontrollibüroo.

Politsei korrapidaja selgitas välja, et lapse juurde saabus peale häirekeskusesse laekunud teadet last valvanud täiskasvanu ning lapsega on kõik korras.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee