Maailm

Minnesotas kadunud teismeliste tüdrukute surnukehad leiti uppunud autost (34)

Toimetas Greete Kõrvits, 16. oktoober 2018 16:50
Bushra Abdi (vasakul) ja Zeynab AbdallaFoto: @WCCO / Twitter
Laupäeval Minnesota osariigis teadmata kadunud kahe 19aastase neiu surnukehad leidis politsei sohu vajunud autost. Tüdrukute surma asjaolud jäävad segaseks, ent siiski paistab, et tegu oli traagilise õnnetusega.

CBS News kirjutab, et 19aastane Bushra Abdi ja sama vana Zenyab Abdalla kadusid ööl vastu laupäeva. Neiud olid üksteise nõbud ja töötasid naaberlinnades öistes vahetustes, üks pakkijana, teine eakate hooldajana. Puhkepausi otsustasid nad ööl vastu laupäeva koos veeta ning olid autoga kuhugi teel, küllap sööma. Teadaolevalt tegi üks neist enne kadumist hädaabitelefonile 911 kõne, milles palus: „Aidake mind!“ Seejärel kõne katkes.

Samal teemal

Esmaspäeval leidsid politseinikud ühe kohaliku maantee kõrval sootiiki vajunud auto, milles olid ka tüdrukute surnukehad. Kui autot hakati välja tõmbama, kogunes sündmuspaiga juurde sadu somaali päritolu elanikke lähemalt ja kaugemalt (neiud olid ise Somaalia taustaga), nende hulgas tüdrukute perekonnad. Ühe neiu venna sõnul on tüdrukute emad totaalses šokis.

Nende surma täpsed asjaolud jäävadki teadmata, ehkki kõige tõenäolisem versioon on see, et tegemist oli lihtsalt ühe traagilise õnnetusega. Autot juhtinud neiu kaotas sõiduki üle mingil põhjusel kontrolli, sõitis teelt välja ning auto vajus väga kiirelt soisesse pinda ja tüdrukud ei jaksanud uksi lahti teha, vesi valgus sisse ja nad uppusid.

Tüdruku vend sõnab, et ei saa ka välistada stsenaariumi, et keegi võis neid jälitada ning tüdrukud sõitsid teelt välja suures paanikas, ent seda ei saa kuidagi tõestada. Politsei ametlik versioon on, et tüdrukute surma põhjustas õnnetusejärgne uppumine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee