Maailm

Julian Assange'il kästi oma kassi eest paremini hoolitseda 

Ohtuleht.ee, 16. oktoober 2018 13:17
Kass James on Ecuadori saatkonnas elanud alates 2016. aasta maist. Ta on kingitus Assange'i lastelt, kelle eesmärgiks oli isale looma näol seltskonda pakkuda. Foto: AFP/Scanpix
Equadori Londoni saatkonnas viibivale WikiLeaksi kaasasutajale Julian Assange'ile on tehtud ettekirjutus uute majareeglite osas.

Näiteks peab mees puhastama vannituba ja kandma ka senisest paremini hoolt oma kassi eest, vahendab BBC. Muuhulgas hoiatati, et vastasel juhul võib Assange oma karvasest seltsilisest üldse ilma jääda. 

Kass James on Ecuadori saatkonnas elanud alates 2016. aasta maist. Ta on kingitus Assange'i lastelt, kelle eesmärgiks oli isale looma näol seltskonda pakkuda. Foto: Reuters/Scanpix

Lisaks oli hispaaniakeelses suunitluses ka tervist, toitumist ja hügieeni puudutavaid punkte.

Ühtlasi teatasid Ecuadori võimud, et taastavad poliitpagulaseks nimetatud mehe viibimispaigas osaliselt internetiühenduse. Assange on muust maailmast täielikult ära lõigatud olnud alates märtsikuust, kuna ta sekkus Ecuadori ametnike sõnul teiste riikide siseasjadesse. 

47aastane Assange elab alates 2012. aasta juunist asüülis Ecuadori saatkonnas Londonis, kust tal ei ole võimalik lahkuda, ilma et teda vahistataks.

Julian Assange Foto: Reuters/Scanpix

Samal teemal

15.11.2016
FOTOD | Assange´i kass pani Rootsi prokuröri külaskäigu auks lipsu kaela