Eesti uudised

Kakumäe kodus gaasimürgistuse saanud lapse isa: me kõik loodame, et tema seis läheb paremaks (50)

Liis Vaksmann, Liina Hallik, 15. oktoober 2018 20:45
ÕNNETUSPAIK: Kas surma põhjustas torudest lekkinud majapidamisgaas või kaminas tekkinud vingugaas, peaks selguma ekspertiisi käigus umbes nädala jooksul.Foto: Tiina Kõrtsini

„Me kõik loodame, et tema seis läheb paremaks,“ ütles pereisa, kelle kaheaastane poeg võitleb haiglas oma elu eest. Asjatundjad uurivad, mis võis põhjustada laupäeval Tallinnas Kakumäel juhtunud traagilise õnnetuse, kus koduseinte vahel leidsid lapsevanemad oma nelja- ja seitsmeaastased tütred surnuna ning pisipoja raskes seisundis.

Reede öösel oli pere vanim laps ärganud kella poole kahe ajal üles ning kurtnud halva enesetunde üle, et seest keerab, ning hakanud seejärel oksele. Pere ei osanud aga sellest midagi halba aimata ning nii mindi tagasi magama. Laupäeval õhtul pärast kella kuut helistasid aga vanemad juba häirekeskusesse, sest olid kodust eest leidnud tütarde elutud kehad.

Kohale tulnud kiirabi viis haiglasse pere noorima lapse, kõigest kaheaastase poisi. Haiglasse toimetati ka lapsevanemad, kes lubati sealt välja pühapäeva pärastlõunal. Isa sõnul on aga laps senini haiglas raskes seisundis. „Endises seisus, nii nagu ta ära viidi. Me kõik loodame, et tema seis läheb paremaks,“ soostus isa üksnes kommenteerima. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.11.2019
Kakumäe gaasiõnnetuses kolm last kaotanud isa mõisteti süüdi
14.10.2019
Selgus käes: kolm last hukutanud Kakumäe gaasiõnnetuse põhjustas isa teadmatus
28.11.2018
Mustamäe korteris oli gaasileke
18.10.2018
EKSPERTIIS: kolme lapse surma Kakumäel põhjustas vingugaas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee