Poliitika

Urmas Paet: ma ei mõista, miks peaminister rõhub vastandumisele ja inimesi valelikult hirmutab (80)

Ohtuleht.ee, 13. oktoober 2018, 19:47
Urmas Paet.Foto: Alar Truu
Peaminister Jüri Ratas ütles Pärnus Keskerakonna kongressil, et erakond tahab järgmised riigikogu valimised veenvalt võita, et välistada Reformierakonna ja EKRE valitsus ning jätkata tugeva keskklassiga riigi ehitamist. Oravate eurosaadik Urmas Paeti sõnul loobib peaminister lihtsustatud loosungeid, mis jäävad tegelikust elust kaugele.

„Sellised suured parteikongressid on alati pisut piinlikud, kui sellega kaasnevad kõlavad, kuid õõnsad hüüatused ning loosungid, mis oma lihtsustatuses tegeliku eluga ei klapi. Ma ei mõista, miks valitsust juhtiv Keskerakond Eesti inimesi alahindab. Seda nii ühiskonna sisse vastandumise surumise kui ka Reformierakonna ja EKRE koalitsiooniga valelikult hirmutades,“ ütles Paet.

80 KOMMENTAARI

t
T.Mets 15. oktoober 2018, 11:11
Ainuüksi tolle Paadi nime mainimine ärritab, eriti ebameeldivaks muutus siis kui Hääletas Ungarile sanktsioonide kehtestamise poolt. Inetu tegu vennasrahva suhtes
t
Tiit 14. oktoober 2018, 19:53
tark jutt, poiss mõned talved koolis käinud ja õppinud. Kadrikesele pole isegi i´Inglismaal studeerimine mõjunud. Aga isa on tark, mitte ninatark.
Loe kõiki (80)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee