Seisukoht

Seisukoht | Ostke käsitööõhku! 

Evelin Kivimaa, uudistetoimetaja, 12. oktoober 2018, 17:35
 Stanislav Moshkov
Palk on väike? Aktsiisid on kõrged? Tahaks paremat elu? Esoteerikahulluse laineharjal ratsutavas Eestis on kasutamata veel äriidee müüa õhku. Aga mitte tavalist, vaid õnnistatud õhku. Seega kavatsen ma olla Eesti esimene ametlik õhumüüja.

Esimestele ostjatele pakun eriti soodsat hinda: vaid üheainsa euro eest garanteerin, et õnnistan kogu õhu, mida inimene ühes ööpäevas sisse hingab. Uuel päeval tuleks mulle maksta muidugi järgmine euro… ja siis järgmine… tegelikult oleks lihtsam teha püsikorraldus, soodushinnaga 25 eurot kuus.

Nõudlikumatel klientidel soovitan nautida õnnistatud õhku, mis on lisaks rikastatud universumi saladustega. See maksab mõistagi veidi rohkem, kaks eurot päevas.

Eriti teadlikele ja keskkonnasõbralikele inimestele pakun aga unikaalset käsitööõhku, mille loon vastavalt kliendi erinõudmistele. Hinnal on loomulikult mõni null otsas, aga see-eest kingin parimatele eliitklientidele jõuludeks käsitööjalgratta. Muidugi täiesti tasuta! 

PS! Kui riik kavatseb õhuhinnale kõrge aktsiisi otsa keevitada, siis armas rahvas, enne Lätti hingama jooksmist palun helistage mulle. Pakun ka Läti õhku. Mõistagi soodushinnaga!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee