COOP | Sisuturundus

VIDEO | COOPi autoloosi võitnud pensionär: kui mulle helistati, arvasin, et olen poele võlgu jäänud! 

COOP | Video: Jörgen Norkroos, 17. oktoober 2018 10:21
„Kui mulle COOPist esimest korda helistati, arvasin, et olen jäänud poele võlgu. Saades aru, mida nad tegelikult ütlevad, ei uskunud ma seda. Ja uskuma jäin alles hetkel, kui auto mulle üle anti,“ jutustab COOPi autoloosis uhiuue Volkswagen Passati võitnud Galina Tsapenko (69).

Raplamaal Aespas elav pensionär Galina teatas auto võitmisest esimesena oma tütrele, kellele ka sõiduki kinkida otsustas. „Minu esimene mõte oli, et see on tema kingitus,“ nendib Galina.

Proua tunnistab, et temal ei ole autoga suurt midagi teha – juhilube pole ja vajadusel saab liigelda bussiga. „Tallinnas elaval tütrel on aga hea omi asju ajada, viia last võimlemistrenni ning loomulikult on lihtsam minul külas käia,“ loetleb Galina.

Auto uue omaniku, tütar Jelena, kohta on Galinal kiidusõnu rohkelt. „Mul on väga hea tütar! Me ei tülitse mitte kunagi ja kui juhtumegi tülitsema, lepime kohe ära. Ta käib mul igal nädalavahetusel külas ning abistab aia- ja majapidamistöödes,“ kinnitab proua.

Liitrine karahvin oli üks kuu viimastest ostudest

Galina oli küll kuulnud COOPi autoloosist, kuid ei uskunud eales, et see võiks teda puudutada. „Loomulikult olin ma kindel, et keegi võidab – aga mitte mina!“ naerab proua. „Ma arvan, et tuleb elada oma elu ja saatus otsustab, mida sulle annab,“ lisab ta.

Loosis osalemiseks peab klient COOPi kauplustes ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud COOPi kliendikaardiga. Kui varasemalt on autoloos naeratanud pigem suurema piletiarvuga klientidele, siis paaril korral on juhtunud ka, et loosiõnn soosib ühe piletiga osalejat. Galina kulutas septembrikuu jooksul poes 50 eurot ja 60 senti, teisisõnu osales ta loosimises seni kõige napima minimaalse ostusummaga. Galina mäletab, mis oli üks kuu viimaseid oste COOPi poes: kaks eurot maksnud liitrine karahvin. „See on edaspidi küll minu kodus olulisel kohal. Õnnekarahvin!“ rõõmustab ta.

Kohilas asuvas COOPi poes käib Galina korra nädalas ja sõidab sinna koolibussiga. „Siin liigub koolibuss, millega saavad sõita nii õpilased kui ka kohalikud elanikud. Saame kaks tundi poodelda ja ringi jalutada ning siis viiakse meid koju tagasi. Ostan korraga nädala toidukorvi valmis,“ pajatab Galina. COOPi tuleb Galina aga ikka ja jälle seetõttu, et siin leidub palju sooduspakkumisi ning produktide valik on piisavalt lai.

Kohila COOPi ees autot vastu võttes tõdeb Galina, et Volkswagen Passat on üks ilus auto. „Mulle meeldib auto kuju ja selle sisemus. Loomulikult on üliolulisel kohal ökonoomsus!“ kiidab Galina.

Proua kinnitab, et just auto ongi tema suurim võit läbi aegade. „Olen krooniajal ühe lotopiletiga võitnud, aga pärast mitte midagi. Auto võitmine tuli kõigi nende aastate eest,“ muigab ta.

Kuidas võita auto?

Eesti kõigi aegade suurim autoloos alustas taas septembris ning iga kuu loositakse COOPi klientide vahel välja uhiuus Volkswagen Passat. Loosis osalemiseks peab klient COOPi kauplustes ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud COOPi kliendikaardiga (Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart). Just kliendikaardi registreerimine on võti loosis osalemiseks, kuna automaatne kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid on kogunenud. Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt. Samuti tasub aadressil www.coop.ee/saastukaart üle kontrollida, et Säästukaardi andmebaasis oleksid õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem ja nii edasi. Iga kuu toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Loosimiste tulemustest informeeritakse avalikkust meedia kaudu ning lisainfot leiab COOPi koduleheküljelt www.coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee