Maavärinast ja tsunamist laastatud Palu.  (Zuma Press / Scanpix)

Indoneesias 28. septembril Sulawesi saart tabanud maavärinas ja tsunamis hukkus üle 7000 inimese, teatasid kohalikud võimud. Surnuid on praeguseks leitud üle 2000. Teadmata kadunud on 5000 inimest.

Eriti tugevalt sai kannatada homosõbralik rannikulinn Palu. Kohalikud usufanaatikud leiavad nüüd, et linna tabanud hävitava looduskatastroofiga soovis jumal sealseid elanikke karistada homoseksuaalsuse ja moraalse allakäigu eest. Indoneesia parteid arutavad järjest enam võimalusi samasooliste seks kriminaliseerida.  

Jaga artiklit

20 kommentaari

X
xxx  /   08:32, 14. okt 2018
Isegi Piiblis räägitakse homodest sest jumal hävitas Soodoma ja Gomorra linnad üleujutuste ja äiksenooltega sest seal tegeleti homoseksualismusega .See oli nii üdini rikutud koht et isegi lapsed tegelesid sellega ja seega hävitati need linnad täielikult koos rahvaga .Lääne maailm on samas seisus ja läheneb oma paratamatule hukule. Millal küll poliitikud mõistusele tulevad et liberaalse sekspoliitika ja gaykultuuri propageerimisega lammutatakse kogu need kristlikud väärtused mille peal seisab lääne kultuuriruum ja elukorraldus.
I
Indrek2  /   22:42, 13. okt 2018
Seal võiks rohkem peedusid olla, siis nad ei sigiks nagu küülikud

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis