Poliitika

Reformierakonna programm elab minevikus: majanduspoliitika osas soovitakse kroon võimalikult kiirelt euroga asendada (11)

Kristel Veerus, 12. oktoober 2018, 13:33
Reformierakond  Jörgen Norkroos
End Eesti eduloo kandjaks nimetava Reformierakonna programm elab minevikus. Erakonna kodulehe majandus- ja rahanduspoliitika sektsioonist võib endiselt leida eesmärgi kroon kiiremas korras euroga asendada.

Reformierakonna kodulehe majandus- ja rahanduspoliitika sektsioonis on seatud eesmärgiks kroonid eurode vastu vahetada. "Reformierakond toetab valuuta stabiilsust hoidvat rahapoliitikat. Pooldame krooni võimalikult kiiret asendamist euroga kui märki Eesti kuulumisest arenenud majandusruumi," võib kodulehelt lugeda.

Eesti võttis eurod kasutusele 1. jaanuaril 2011.

“Reformierakonna programm, nagu ka meie kodulehel näha, on vastu võetud aastal 2005 – aasta pärast Euroopa Liidu ja NATOga liitumist - ja seab üldisi eesmärke, millest erakond oma tegevuses lähtub. Näiteks ütleb programm, et me toetame lihtsat maksupoliitikat, millest tulenevalt oleme vastu tänase valitsuse 6000 astmega maksusüsteemile. On loomulik, et erakonna programm kestab pikemalt, kui ainult üks valimistsükkel," selgitab erakonna kommunikatsioonijuht Kajar Kase.

"Meie hinnangul on program teeninud meid hästi ja paljud selle punktid on ka täna asjakohane. Aga kuna osad välja toodud eesmärgid, nagu te ka välja toote, sealt on ka täitunud, oleme alustanud uue programmi väljatöötamist, mis annaks meile järgmisteks aastateks suuna. Kui see protsess lõpule jõuab, tutvustame oma programmi hea meelega.

11 KOMMENTAARI

i
Irf 12. oktoober 2018, 15:43
See on ju peerhäälestus oma tuntd headuses.
m
Manja 12. oktoober 2018, 15:38
Edumeelne erakond, pole midagi öelda!
Veitsa meenutab neid kiviaegseid õpetajaid kes aastakümneid lasevad sama õppekavaga, lihtsalt muudavad õppeaasta alguseks aastaarvu ära.
Loe kõiki (11)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee