2
fotot
Reformierakond (Jörgen Norkroos)

End Eesti eduloo kandjaks nimetava Reformierakonna programm elab minevikus. Erakonna kodulehe majandus- ja rahanduspoliitika sektsioonist võib endiselt leida eesmärgi kroon kiiremas korras euroga asendada.

Reformierakonna kodulehe majandus- ja rahanduspoliitika sektsioonis on seatud eesmärgiks kroonid eurode vastu vahetada. "Reformierakond toetab valuuta stabiilsust hoidvat rahapoliitikat. Pooldame krooni võimalikult kiiret asendamist euroga kui märki Eesti kuulumisest arenenud majandusruumi," võib kodulehelt lugeda.

Eesti võttis eurod kasutusele 1. jaanuaril 2011.

“Reformierakonna programm, nagu ka meie kodulehel näha, on vastu võetud aastal 2005 – aasta pärast Euroopa Liidu ja NATOga liitumist - ja seab üldisi eesmärke, millest erakond oma tegevuses lähtub. Näiteks ütleb programm, et me toetame lihtsat maksupoliitikat, millest tulenevalt oleme vastu tänase valitsuse 6000 astmega maksusüsteemile. On loomulik, et erakonna programm kestab pikemalt, kui ainult üks valimistsükkel," selgitab erakonna kommunikatsioonijuht Kajar Kase.

"Meie hinnangul on program teeninud meid hästi ja paljud selle punktid on ka täna asjakohane. Aga kuna osad välja toodud eesmärgid, nagu te ka välja toote, sealt on ka täitunud, oleme alustanud uue programmi väljatöötamist, mis annaks meile järgmisteks aastateks suuna. Kui see protsess lõpule jõuab, tutvustame oma programmi hea meelega.

Jaga artiklit

11 kommentaari

I
Irf  /   15:43, 12. okt 2018
See on ju peerhäälestus oma tuntd headuses.
M
Manja  /   15:38, 12. okt 2018
Edumeelne erakond, pole midagi öelda!
Veitsa meenutab neid kiviaegseid õpetajaid kes aastakümneid lasevad sama õppekavaga, lihtsalt muudavad õppeaasta alguseks aastaarvu ära.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis