Kui Eestis küttis hiljuti kirgi vandenõuteooria, mille kohaselt polegi maakera ümmargune, vaid lapik, siis USA-d on nii hullutamas kui naerutamas väide, et linnud ei olegi tavalised tiivulised, vaid hoopis valitsuse käsilased, kes droonidena ringi tiirutavad ja saia nokkides meie DNA-d jahivad.

Bird's Aren't Real ehk Linnud Pole Päris huvilistele on loodud ka oma veebileht, millel kirjas, et viimatiste uuringute kohaselt usub veel 99,5% inimkonnast, et linnud on linnud, mitte USA valitsuse poolt loodud luurevidinad. Liikumise Instagrami lehelt leiab aga infot, et viimane päris lind suri aastal 2001.

Redditis teemat kommenteerinud arvavad näiteks, et tegelikult töötavad salaluurde heaks hoopis oravad, et keegi on filmi „Imelised 2“ liiga tõsiselt võtnud ning et paranoia võimu ei tasuks kunagi alahinnata.

Jaga artiklit

10 kommentaari

M
miks mitte  /   14:37, 19. okt 2018
selliste totruste levitamine on väga vajalik,sest kui tuleb uus maailmakord,siis oleks hea eelnevat korda naeruvääristada.Lameda maa teooria täidab seda ülesannet perfektselt.Kõik on protogollides kirjas,kes viitsib lugeda.No mõelge ise.Iga päev kuuleb meediast järjekordsest totrusest.Kasvõi kõik need rahvusvahelised päevad.
J
ja  /   19:19, 18. okt 2018
kas need on needsamad sügava ajuvigastusega tegelased, kes levitavad ka lameda maa jura?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis