2
fotot
Vahur Kersna (Alar Truu)

Teeneka telemehe Vahur Kersna Urmas Otist kirjutatud raamatu esitlus, pidi toimuma 17. oktoobril, Oti 10. surma-aastapäeval. Paraku lükkub see lükkub Kersna haiglasse sattumise pärast edasi, vahendab Kroonika. 

„Raamat on valmis ja trükis, aga ma kuidagi ei tahaks teda ilma peota teele saata,“ ütleb Vahur, kes tõenäoliselt peab veel paar nädalat arstide järelvalve all veetma. Kersna avaldab raamatus esmakordselt Eesti läbi aegade edukaima teleajakirjaniku isa pildi ja lõpuks ka tema õige nime – Ilmar Palumaa. „Esmakordselt näeb avalikkus nüüd ka mehe fotot, kellelt Nõukogude televisiooni inimesekäsitluse pea peale pööranud kümnete miljonite lemmik oma supergeenid sai.“

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Jaga artiklit

72 kommentaari

H
Hjääl saalist  /   23:15, 15. okt 2018
Pole siiamaani aru saanud kas oli pe-de või ei olnud? Huvitasid noored poisid nagu ke-sikute ühiskassapidajat või mitte? Vastused on siiani segased.
P
pealkiri  /   11:01, 14. okt 2018
nagu praegusel ajal ikka,on selline segane.Noh,eks ajakirjanikel on oma madala haritusega raske asju normaalselt sõnastada.Aga kui lugeda,siis saab aru,et Vahur on haiglas.Head paranemist.Selline otsekohese ütlemisega mees,mulle meeldivad sellised.Ei keeruta ega pöörita.Elu on nii pagana ilus,et ikka õnne,et sedaveel kaua elada.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis