2
fotot
Kanye Westi sürreaalne kõne lõi isegi president Trumpi pahviks (Vida Press)

Räppar Kanye West, kes on viimasel ajal end suure president Trumpi fännina näidanud, kutsuti Valgesse Majja presidendiga vestlema. Ootamatu tiraad, mis vahepeal pea seosetuks muutus, jahmatas isegi meelelahutusmaailmas palju näinud presidenti.

„See oli alles midagi... See oli tõepoolest midagi,“ kostis Trump pärast Westi monoloogi lõppu. 10 minutit kestnud roppustega täidetud kõne jooksul rääkis räppar muu hulgas, kuidas tal diagnoositi ekslikult bipolaarne häire, kui ebatavaliselt kõrge on ta intelligents ning et tal on magamatusest tingitud varane dementsus. „10 aasta pärast ei pruugi ma äkki enam oma poja nimegi mäletada!“ ahastas muusik.

Lisaks avaldas ta ülevoolavalt toetust presidendile ning kinnitas, et 2020. aasta valimistel ta austusest Trumpi vastu temaga ei konkureeri, kuid 2024. aastal mõtleb kandideerimisele küll. „Ta poleks eales arvanud, et selline hull ema****uja nagu Kanye West võiks teda toetada!“ sõnas West Ovaalkabinetti kogunenud reporterite ja kuulajate ees.

Räppar tutvustas presidendile ka oma leiutist - uutmoodi lennukit, mis lendavat vesiniku jõul. Kanye arvates peaks selline olema tuleviku Air Force One ehk presidendi lennuk.

Kanye tutvustab presidendile uutmoodi lennuki prototüüpi (Reuters/Scanpix)

Põgusalt rääkis West ka kriminaalkaristusi puudutavast seadusandlusest - teema, mille raames president Trump ta üldse Valgesse Majja kutsus. Kanye sõnul peab USA karmi läbiotsimis- ja vangistuspoliitika asemel „keskenduma armastusele“.

Jaga artiklit

24 kommentaari

I
Indrek2  /   13:44, 12. okt 2018
Ka mina jääks vähemalt pooleks tunniks sõnatuks kui rääkivat paaviani näeks.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis