Urmo Mölder (PPA)

Neljapäeval, 11. oktoobril ei naasnud ettenähtud ajaks Tallinna vangla avavanglasse kinnipeetav Urmo Mölder.

12.oktoobril pidasid vanglaametnikud kinni avavangla vangi Urmo Möldri, kes ei olnud päev varem naasnud talle ettenähtud kellaajaks tagasi Tallinna vangla avavangla osakonda.

49-aastane Urmo Mölder peeti kinni kella 19 ajal Tallinnas. Vang paigutatakse Tallinna vangla kinnisesse osakonda.

Vangla alustas antud asjas kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb karistuse kandmisest kõrvale hoidumist.

49-aastane Urmo Mölder on ligikaudu 179 cm pikk, suurte silmadega ja kiilaspäine. Eritunnustena on Möldri otsaesisel kaks 1-2 cm pikkust armi, vasaku jala sääre esikülg armiline, parema käe küünarnuki sisemisele pinnale on tätoveeritud kanepileht ja pealuu.

Vanglast lahkudes kandis Mölder musta pika lukuga Adidase jopet, sinist luku ja kapuutsiga dressipluusi kirjaga „Diesel“ ning musti vabaaja pükse. Jalas olid isikul musta-hallid spordijalanõud. Mölder kandis endaga kaasas musta õlakotti kirjaga „Expandable“.

Urmo Mölder kannab karistust varguste eest.

Tallinna vangla alustas antud asjas kriminaalmenetlust paragrahvi järgi, mis käsitleb karistuse kandmisest kõrvalehoidumist kinnipeetava puhul, kel on lubatud lahkuda kinnipidamisasutusest. Süüdimõistmisel on võimalik karistada isikut kuni üheaastase vangistusega.

 Kõigil, kes teavad nimetatud isiku asukohta, palutakse sellest viivitamatult teavitada lühinumbril 112 või vanglateenistust numbril 612 7500.

Urmo Mölder (PPA)

Jaga artiklit

28 kommentaari

K
Kratt  /   16:52, 13. okt 2018
Ah see on siis see suurte kõrvadega supilontrus kes tööd ei armasta teha ja elab ühiskonna arvelt.
?
???  /   12:20, 13. okt 2018
Ainult poevaras? Sellefüsionoomia järgi kardaksin midagi hoopiski hullemat. eriti kui too õhtul kusagil üksikus kohas vastu tuleks.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis