PÄRIS VÕI MITTE? Tarbijakaitseamet soovitab igal juhul ettevaatlik olla.Foto: Kuvatõmmis/https://v1.stockholmhealth.com/ee-et
Kristjan Väli 11. oktoober 2018 20:15
Dieediarstide liit on välja reaalselt eksisteeriv ühing, mis asub Lätis, selgitab Stockholmi dieeti turustava ettevõtte kommunikatsioonijuht Sandra Gantimurova.

Dieediarstide liit on välja reaalselt eksisteeriv ühing, mis asub Lätis, selgitab Stockholmi dieeti turustava ettevõtte kommunikatsioonijuht Sandra Gantimurova.

Stockholmi dieeti turustava ettevõtte kommunikatsioonijuht vastas Õhtulehe 10.10.2018 saadetud küsimustele 17.10.2018.

"Toitumisplaanid on heaks kiidetud Läti dieediarstide liidu poolt," selgitab Gantimurova. Ta lisab, et Eestis kasutab Stockholmi dieeti 40 746 inimest ja üle maailma kasutab nende programmi 1,7 miljonit inimest. "Rohkem kui 95% dieeti proovinud inimestest kaotab kehakaalu. Kui klient kaalu ei kaota, siis me anna raha 100% tagasi, seda võimalust on kasutanud vähem kui 1,4 % kava proovinud eestlasi," ütleb ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

Mina 9. detsember 2018 06:46
hakkasin puhtast huvist küsimustikku täitma. Katkestasin siis, kui tuli teade, et mingite meeste arvates peaks minu kaal olema 61 kg. Miks meeste, milliste meeste, kes nad on, palju neid on? Ja mis puutuvad siia mingid mehed, kui enese heaolu ja tervise pärast tahan kaalust alla võtta?
nähtud, tehtud 12. oktoober 2018 14:52
Proovisin seda dieeti. Maksad 9 eurot kopikatega, selle eest saad nädala menüü, aga konks on selles, et mida osta ja kuidas valmistada, saad iga päev kindlal kellaajal, s.o. siis järgmiseks päevaks ja nii iga päevakaupa. Kui soovid nädalamenüü korraga saada, maksad juurde. Põhiliselt on menüüs ühed ja samad toiduained ja valmistamine samuti. Salat, kanafilee või lõhefilee ja loomulikult joo vett, ilma selleta pole ühtki dieeti. Ei ole just tuumateadus, kuidas järgmine päev välja näeb, kui oled kolmel päeval ühte ja sama juttu lugenud. Sain aru, et loll saab kirikuski petta ja parim dieet on- õgi vähem.
Peter 12. oktoober 2018 18:33
Sinu õnn, et sa 9 euro eest omale tarkust said osta. Dieet - see on alati tahtejõus kinni. ALATI! Iga ülekaaluline teab, et kehakaalu alla saab imelihtsalt juurvilju, kala ja kanaliha süües. Supid, lahjad pudrud. Seemned, idud. Võtad juurde D-vitamiini, C-vitamiini. Jood puhast vett. Loobud suhkrust ja jahutoodetetst. Selleks pole mingeid imedieediretsepte vaja.
Aga varem või hiljem jõuab iga kaalulangetaja punkti, kus tahtejõust jääb puudu. Tahaks midagi "paremat". Ja mida väiksem tahtejõud, seda suurem kukkumine tuleb. Sageli loobumine.
Üldiselt ongi ju suur ülekaal (või ka hea füüsiline vorm) inimese tahtejõu väline marker. Need, kes võtavad ette pikki matkasid, mägironimisi, seikluseid ja aktiivreise (mitte pakettreise), on kõik saledad. Asi pole isegi mitte füüsilises võimekuses, vaid just tahtejõus - asi ette võtta ja lõpuni viia.
Aga hea uudis on see, et tahtejõudu on võimalik arendada, kuigi sageli on selleks vaja mingit tõuget, motivatsiooni, näiteks armumine vms.
Aga mõnikord ka lihtsalt nii, et inimene võtab ennast "kokku" ja ütleb - kas ma olengi nii kuramuse äpu, et ei suuda? Pean suutma ja tõestan selle ära. Endale, perele, sugulastele, sõpradele! Ja boonuseks saad omale uue elu - kergema, õnnelikuma, aktiivsema, tervema, enesekindlama. Pikema! Need boonused on seda ju väärt?
See ei maksa sulle midagi ja sa ei pea ka järgmise päeva menüüd ootama.
Peetrile 14. september 2019 08:14
Nähtud-tehtud kommentaar on informatiivne, sinu oma lihtsalt targutamine. Kui inimesel on suur ülekaal, siis ei saagi ta kusagile ronima minna. Sinu jutt on tervetele inimestele hea vormi säilitamiseks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS