Moosine tänavaetendus tõmbas ligi palju pealtvaatajaid (@issy_thwaite/Twitter)

Kolmapäeval üllatasid Inglismaal Manchesteris jalutanud kodanikke ja turiste kaks alasti daami, kes pingil istudes üksteise pealt saiale moosi määrisid. BBC kirjutab, et tegemist oli kunsti-performance'iga.

Manchesteri kesklinnas istusid kolmapäeval kaks ihualasti noort daami, eemalt vaadates justkui verega kokku määritud. Lähemal vaatlemisel aga selgus, et naised olid end maasikamoosiga üle võõbanud. Lisaks olid neiudel ka sajaviilud, mida kumbki üle teise keha tõmbas ning seejärel moosisaia ära sõi.

Mis selle kummalise etenduse mõte oli? Manchesteri politsei teatel oli tegemist naiste kunstilise eneseväljendusega. Mis oli selle mõte, jääb esialgu siiski saladuseks. Üks manchesterlane arvas Twitteris, et ehk protestisid naised liiklusummikute vastu. On ju sõnad moos ja ummik inglise keeles sama - jam.

Naised alastuse ja etenduse eest mingit karistust ei saanud, ühel hetkel välja ilmunud politseinikud palusid neil vaid keha ära katta. Seda nad ka tegid.

Jaga artiklit

47 kommentaari

E
Ehh  /   11:42, 19. okt 2018
Vaadake londoni tänavapilti, ainult pesemata inimesed nõristavad ila seal
M
Mihkel Espoost  /   18:01, 18. okt 2018
Matu näiteks naudivad sellist kunsti,mina pole tänaval sellist performansi näinud.Õhtul naine moosiga kokku ja peaproov,arvan,et meeldib mõlemale.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis