Laadin videot...
1
foto

Õiguskomisjonis kuulatakse Jürgen Ligi kui toonase finantsinspektsiooni nõukogu juhi ja rahandusministri selgitusi Danske panga rahapesu juhtumi kohta. Komisjoni esimehe Jaanus Karilaiu sõnul ei võtnud Ligi juhtumi osas mingit vastutust. „Sellega kindlasti nõus ei saa olla, sest nii Eesti panga ettekandest tuli välja, et nii rahandusministeeriumil kui ka -ministril on juhtiv roll meie finantskeskuse usaldusväärsuse ja arengute ees,“ selgitas Karilaid.

Vaata videost, mida õiguskomisjoni esimees täpselt arvas Ligi selgitustest ja mis saab Danske juhtumiga edasi.

Jaga artiklit

47 kommentaari

M
Mihkel  /   00:47, 13. okt 2018
Asja võtsid uurimisele USA finatsuurijad.Nendel on suuremad kogemused ja parem kvalifikatsioon.Küllap nad välja selgitavad kõik süüdlased ja ka need kes seda raha Venemaalt Eestisse saatis. Selle Karilaiu jutt on imelik.Ta peaks ju teadma,et see oli Keskerakonna valitsus kes uurimise 2017.aastal ära lõpetas.Miks keskerakondlased nüüd lärmavad ja teisi süüdistavad? Järsku on nemad ise selles rahapesus süüdi.Keskerakonnal on mingid kahtlased sõprussuhted Venemaaga,mida nad lõpetada ei suuda.
M
Millal ometi!!!  /   15:39, 12. okt 2018
Karilaid võiks puuderkreemi oma silmade alt kunagi laiali ka ajada, kuna need pruunid kreemi jutid on imelikud kaamerast vaadata. Miks keegi teine ei ütle talle.. või ärgeüldse pange talle neid kreemi jutte silmade alla, kui keegi ei oska või ei taha neid laiali kreemitada. Tema sinised silmaalused on tunduvalt ilusamad.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis