IKEA tegevjuht Jesper Brodin Foto: SUSANA VERA/Reuters/Scanpix
Ärileht 10. oktoober 2018 21:27
Rootsi mööbligigant IKEA plaanib lähiaastatel laieneda mitmetesse riikidesse, teiste hulgas Eestisse.

IKEA kaubamärgi omanik Inter Ikea avab poed Mehhikos, Eestis, Ukrainas, Puerto Ricos, Omaanis, Luksemburgis, Macaus, Filipiinidel, Tšiilis, Kolumbias ja Peruus.

Ikea grupi tegevdirektor Torbjörn Lööf märkis, et aastaks 2025 tahavad nad olla kättesaadavad ehk lähedalasuvad kolmele miljardile inimesele.

Väidetavalt on suuresti teada ka Eesti IKEa asukoht - soodsat kodusisustust müüva hiigelketi esindust plaanitakse Rae valda, Jürisse.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Samal teemal

Kommentaarid  (26)

To urrr 11. oktoober 2018 18:04
Vaata et sa "laua" otsa ei kuku vastasel juhul jääb ainult papipuru järgi!
siil 11. oktoober 2018 13:35
Aga ma ei teagi Eestis mööblikauplusi, mis papist v saepurust mööblit ei müüks. Sinna sekka ka täispuitu, mis maksab 3 x rohke, ka Ikeas on täispuidust mööblit. Niiet muud vahet ei näe, kui hinnavahe. Pealegi Ikea mööbel on kokkupanemise koha pealt ka hulka loogilisem, kaasas on alati kõik kruvid, mutrid ja poldid erinevalt poola mööblist,mida siiani eesti mööblikaubamajadest saab. Lisaks on Ikea tootevalik suht sama aastate lõikes, jah lisanduvad mõned uued sarjad, kuid klassikaliselt müüdaivamad tooted alati olemas. Et on lihtsam ka hiljem jupiti välja vahetada või, kui kohe ei jaksa osta, siis võid kindel olla, et saad hiljem samale komplektile lisa juurde hankida. Teiste kettide osas toimub pidev mööblivahetus ja sarjad vahelduvad.
Tore uudis!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS