Sandra Vabarna (Stanislav Moshkov)

"Iga kord, kui me reisime kuhugi uude kohta, on meil väike reisiärevus sees," rääkis muusik ja Trad.Attack!´i liige Sandra Vabarna saates "Ringvaade", olles teel Jaapanisse, kuhu võttis kaasa ka enda kolmekuuse poja Villemi.

EV100 programmi raames teisele poole maaakera lennanud Eesti ühe edukama folkbändi naisliige rääkis, et väikemehega reisimine on võtnud nende reisitempot rahulikumaks. "Reise broneerides vaatame nüüd, et lendude vahelised ajad oleks pikemad, sest igasuguseid ootamatusi võib ette tulla," sõnas Sandra.

Saates selgus, et kui ema-isa parajasti laval kontserte annavad, tegeleb Villemiga lapsehoidja. 

Sandra ja Jalmar Vabarna laps nägi ilmavalgust 24. juulil. Vaid paar päeva pärast sünnitust võis värsket ema näha festivalil Sweet Spot, kus Trad.Attack! üles astus. 

Täispikka saadet saad vaadata SIIN.

Jaga artiklit

20 kommentaari

  /   14:51, 11. okt 2018
Nii see tänapäeval käib, et lennatakse tillukeste beebidega. Ise mõtlen, et ei tahaks nii teha kui ka veel selles eas oleks.
V
vana ja tark  /   14:43, 11. okt 2018
mingit tarkust ma selles küll ei näe, kui ka laps pealtnäha terve, siis tore, aga selline rõõm ,mis nad ise sellest seiklusest tunnevad, et nii "vaffad" vanemad on- ausõna- ei ole mõistlik, aga asi ikka rahas ju...!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis