Sisuturundus

KATSE | Aurupuhasti puhastab rasked plekid ja mustad vuugivahed! 

Polti, 15. oktoober 2018, 11:18
Foto: MARKO-FOTO.COM
Ilmselt on iga koduperenaine olnud hädas sellega, et diivanil pesitseb mõni plekk, mis ei taha kuidagi välja tulla. Või on vuugivahed koledalt mustad. Või leiab toast liiga palju lemmikloomakarvu. Tea, et auruga saab kõik hoopis efektiivsemalt puhtaks – ning siinjuures on truu abimees Itaalias toodetud kvaliteetne Polti aurupuhasti UNICO

Et saada aurupuhasti tööst aimu, katsetasid seda kolm perenaist. Mis mõtteid aurupuhasti neis tekitas?

Margit: vuugivahed said puhtaks ilma keemiata!

Vannitoavuukide ja kahhelkivide puhastamine on olnud minu jaoks pikka aega üks suur peavalu! Ma ei puhastanud esialgu neid nii järjekindlalt, kui oleks pidanud ja nüüd seisan silmitsi sellega, et vuugid ei lähegi enam täiesti puhtaks. Viimasel ajal olen küürinud neid tugeva keemiaga, kuid loomulikult ei mõju see tervisele hästi. Auruga puhastamine nõudis küll rohkelt kannatlikkust, kuid viimaks vannituba läikis!

Lisaks puhastasin ma auruga voodeid, diivanit ja vaipu – nimelt lubab masin tappa 99,99% bakteritest!

Pärast mitut tundi kestnud pindade aurutamist oli mul selline tunne, et käisin ise ka aurusaunas! Aga tulemus oli seda väärt!

Foto: MARKO-FOTO.COM

Helga: diivani sisse kuivanud plekk kadus!

Otsustanud koju soetada beeži diivani, hoiatati mind korduvalt – kui sinna mingi plekk peale jääb, siis ega sellest enam lahti ei saa. Niisiis hoidsin oma diivanil väga hoolsalt silma peal ning kui mõni plekk välja ilmus, puhastasin seda hoolikalt. Ühel päeval avastasin aga diivanipadja alt üsna suure laigu. Mul pole aimugi, kust see tuli või mis ta oli – aga puhtaks ma seda ei saanud. Loomulikult oli see esimene asi, mida aurupuhastiga puhastama hakkasin. Pärast viit minutit kestnud aktiivset aurutamist hakkas plekk vähenema.. kuni kadus sootuks. Juba see oli töövõit!

Minu korterikaaslaseks on aktiivne kiisubeebi, kes jumaldab mööda tuba ringi silgata. Ja oi, kuidas kassikarv õhus lendleb! Seega kasutasin aurupuhastit toa kassikarvast puhastamiseks. Eriti kasulik on auruga puhastamine juhul, kui kodus on väikesed lapsed või hoopis mõni allergik.

Pärast tubade auruga puhastamist oli õhk tuntavalt värskem ja lõhnas meeldivalt – seda ka tänu värskendavale aroomile, mida masin eritab.

Aurupuhasti käsitlemine oli aga arvatust keerulisem. Kui tolmuimejate kaasas tassimine on lihtne ja toru keerdub hästi, siis aurupuhasti on õrna naisterahva jaoks kohati liiga raske. Ka voolik ei tahtnud hästi järele tulla.

On siis minu jaoks aurupuhastil rohkem plusse või miinuseid? Päris kindlasti plusse – see puhastab suurepäraselt ning lõppude lõpuks ei ole tegemist masinaga, mida peaks kasutama igal nädalal.

Foto: Polti.ee

Liis: autosisemus sai puhtaks!

Auto sisemust olen tavaliselt lasknud pesulas professionaalidel puhastada. Kui minu kätte sattus aurupuhasti, otsustasin sel korral ise auto särama lüüa.

Enne puhastustöödega pihta hakkamist seisin silmitsi probleemiga: neljandalt korruselt masina alla tassimine oli naisterahva jaoks veidi keeruline. Õnneks tuli appi sõbralik naabrimees, kes selle minu eest alla viis ja pärast neljandale korrusele tassis.

Puhastasin nii istmeid kui matte, misjärel lõhnas auto tõesti värskelt… et ma ei mäletagi, millal ta viimati selline oli! Väga kasulikult veedetud tund aega!

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee