(Reuters/Scanpix)

Menuka Marveli koomiksifilmi „Galaktika valvurid“ nüüdseks endine režissöör James Gunn sai sule sappa käesoleva aasta juulikuus. Põhjuseks olid tema aastatetagused maitsetud, valdavalt pedofiiliateemalised naljad Twitteris.

Nüüd on mees uue töökoha leidnud, vahendab The Hollywood Reporter. Gunni tööandjaks saab olema filmistuudio Warner Bros., kellele kuuluvad filmiõigused Marveli suurima konkurendi DC superkangelastele. Kuuldavasti saab James Gunnist 2016. aastal ilmunud kurikaeltest pajatava filmi „Suicide Squad“ järgmise episoodi stsenarist.

Stuudio sõnul ei ole tegemist filmi otsese järjega, vaid Gunni tõlgendusega DC populaarsest grupeeringust. Warner Bros. jaoks on tegemist positiivse lükkega, sest kuigi seeria esimene osa oli finantsiliselt edukas, tegid kriitikud ja kinokülastajad filmi maatasa. Iroonilisel kombel leidsid paljud, et „Suicide Squad“ üritas matkida James Gunni enda „Galaktika valvureid“.

Jaga artiklit

1 kommentaar

K
Karu69  /   21:14, 13. okt 2018
See mis siin toimub on ikka täiesti naeruväärne. Roseanne ütles ühe nalja mis oli rassistlik ja mitte keegi Hollywoodis teda enam ei puutu. James Gunn üle 30 korra on kirjutanud sellest kuidas ta tahab lapsi trukkida ja Hollywoodis pakutakse talle ikka tööd. Nii nagu mina sellest olen aru saanud on James Gunn Trump kriitik ja Roseanne on Trump pooldaja. Nii ,et põhimõtteliselt kui sa oled Trumpi vihkaja sa võid ükskõik mida öelda ja kõik andestatakse aga kui sa oled Trump pooldaja ja 1 kord elus ütled midagi valesti siis Hollywoodis mitte keegi ei paku sulle enam mitte kunagi tööd. Need topelt standardid mis siin maailmas toimuvad on naeruväärsed.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis