Krimi

GALERII | Salatunnistaja paljastas Eesti vanima maffiajõugu siseelu (41)

Arno Põder, 9. oktoober 2018 21:39
KOHTUALUSED: Kohtusaalis oli 13 väidetavat Kemerovo grupeeringu liiget ja veel kaks nendega seotud süüdistatavat. Kuna kõik kohtualused ei mahtunud süüpinki, paigutati osa neist saaliFoto: Robin Roots

Harju maakohtu ette astusid teisipäeval allilmas Kemerovo grupeeringuna tuntud seltskonna väidetavad ninamehed Vjatšeslav Gulevitš ja Aleksandr Kozlov ning nende kuraditosin kaasosalist.

Riigiprokuratuuri süüdistuse kohaselt pani Gulevitši ja Kozlovi juhitud kuritegelik ühendus toime eeskätt narkokuritegusid ja väljapressimisi. Lisaks pakkus jõuk „katust“ kriminaalse taustaga tegelastele, kel oli probleemide korral võimalik neilt tasu eest kaitset saada.

Kohtuprotsess algas teisipäeval anonüümse tunnistaja ülekuulamisega, kes kannab turvalisuse huvides varjunime „Anna Mironova“. Eraldatud ruumis viibiv tunnistaja nägi kohtusaalis toimuvat videopildi vahendusel, aga kohtus kõlas ainult tema hääl ja seegi oli moonutatud. Riigiprokurör Vahur Verte andis kohtule ümbrikuga üle tunnistaja isikuandmed, mis pandi seifi hoiule.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.01.2019
DROONIVIDEO JA FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Talu põranda alt tulid välja allilmameeste laibad
09.10.2018
GALERII | Algas kohtupidamine Kemerovo grupeeringu liikmete üle
12.04.2018
TV3 VIDEO | Topeltmõrvas ja ööklubi süütamises süüdistatavad vennad astusid kohtu ette
18.01.2018
Riigiprokuratuur esitas süüdistuse Kemerovo kuritegeliku ühenduse liikmetele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee