Daniel Craig (Reuters/Scanpix)

Uusim James Bondi film on küll mitu ränka tagasilööki saanud, kuid ühes võib agent 007 kindel olla - ta jääb meheks.

Veel nimetu 25. Bondi-filmi esilinastus lükkus edasi, sest esmalt pani režissöör Danny Boyle ameti maha ning selleks ajaks, kui uus lavastaja leiti, oli peaosatäitja Daniel Craig andnud sõrme hoopis teise filmi võtetele. Nüüd on välja hõigatud, et linateose lavastab Cary Fukunaga ("Jane Eyre", "True Detective").

Kuid peaprodutsent Barbara Broccoli välistab The Guardiani intervjuus, et pärast Craigi taandumist võib Bondi rolli saada mõni naine.

 
 
 
View this post on Instagram

#tuesdaythoughts The future of #007. Recent media reports suggest that executive Bond producer #BarbaraBroccoli, who has held the position for decades, spoke of the sex of the super spy by saying “Bond is male,” she told the @guardian . “He’s a male character. He was written as a male and I think he’ll probably stay as a male.” As always we’d love to hear your comments on this 👇🏼 _____________________________________________________ #JamesBond #Bond #British #Male #Man #Female #Woman #Character #casting #Future #creation #talkingpoint #discussion #timeforchange #thoughts #opinions #news #filmmaking #movies #film #change #cast #direction #discuss

A post shared by 007EverythingOrNothing (@007everythingornothing) on

"Bond on mees," nendib Broccoli (58), kelle isa Albert "Cubby" Broccoli oli legendaarne Bondi-produtsent. "Bond on meessoost tegelaskuju. Ta on kirjutatud meheks ja selleks ta arvatavasti ka jääb. Ja sellest pole midagi. Me ei pea meestegelasi naiseks muutma. Loome lihtsalt naistegelasi juurde ja kirjutame neile sobivad lood."

Jaga artiklit

11 kommentaari

  /   22:05, 9. okt 2018
Sellise filmi tegelaskuju peab ikka olema vaid valge ja mees.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis