2
fotot
Hannes Võrno (TEET MALSROOS)

Firma Shishi omanikud Mart Haber ja Taivo Piller on väga avameelselt rääkinud geiks olemisest, abiellumisest ning ka sellest, et peagi on nende perre surrogaatema abil oodata kaksikuid. Priit Sibul kritiseeris nende lapsesaamist avalikult, saatejuht Hannes Võrno astub aga oma blogis meeste kaitseks välja. 

Võrno kirjutab, et tunneb Taivot ja Marti. Nad pole küll suured sõbrad, kuid on head tuttavad ja teretavad seltskonnas ning mehed on alati olnud tema jaoks head kunstnikud. "Hea maitse, suurepärase stiilitunnetuse ning selle kõige juures sillerdava ärivaistuga. Kuulumata nende lähiringi, ei ole mul olnud au külastada nende linna- või suvekodu. Nende lähemad sõbrad, keda on kutsutud ja keda on palju, nii mehi kui naisi, väga armsaid inimesi, on rääkinud neist elamistest ülivõrdes."

"Ma astun täna suure sammu ja ütlen selle kartmata välja. Taivo ja Mardi kaitseks. Mul on kahju, et Eesti on teiste riikide sabas, siiske ninaga ja kuulekalt, püüdmas seadustada ja sättida nende kahe ja veel sadade naiste ja meeste elu mingi olematu ühiskondliku moraali ja lodeva poliitilise porduelu imidži parandamiseks. Teha sellest poliitiline, ühiskondlik või propagandistlik kuldvõtmeke, tegelikult üksnes oma karjäärile mõeldes, on piinlik."

"Tead, ma usun, et nii nagu sinu jõululauas, kus istub pere koos ja hoolib kõikidest traditsioonidest ning headest tavadest, kasvavad lapsed ka Taivo ja Mardi või kelle tahes ilusas kodus. Kodu ja kodutunne on lapsele tähtis. Selle loovad inimesed, sellised nagu Jumal nemad loonud on."

Loe postitust pikemalt Hannes Võrno blogist.

Jaga artiklit

164 kommentaari

L
Lugeja küsimus  /   11:25, 10. okt 2018
Kas keegi ei küsi enam , mida peavad need lapsekesed üle elama,kes sünnivad kahe mehe perre ja tegelik sünnitaja on lapse müünud kahele mehele.
S
selge  /   10:46, 10. okt 2018
Võrno sai aru, et ta on platsi kõrvale lükatud ja tuleb pingutada, et "tunnustus" jälle välja teenida ja ka meepoti juurde tagasi saada
Selle artikli kommentaarid on eelmodereeritud ja seega ei ilmu kohe pärast saatmist.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis