Maailm

Mehhikos vahistati naiste kehaosadega kaubelnud paar (2)

Ohtuleht.ee, 9. oktoober 2018, 10:09
Foto: Excélsior TV/YouTube
Mehhikos uurib politsei vähemalt 20 naise tapmist. Kahtluse all olevad Juan Carlos ja Patricia vahistati, kui nad olid parasjagu lapsevankriga inimeste kehaosi transportimas.

Naabrite sõnul liikusidki mees ja naine tihti ringi juba eespool mainitud vankriga. Politsei peatas paari septembris, kui uuris 28aastase Nancy Huitroni ja tema 2kuuse imiku Valentina kadumist. Ülekuulamisel tunnistaski mees, et on México äärelinnas Ecatepecis tapnud vähemalt 20 naist, nende hulgas ka Nancy. Lisaks sõnas kinnipeetu, et oli mõnda ohvrit enne tapmist seksuaalselt väärkohelnud. Veel selgus, et paar oli teinud äri nii naistele kuulunud esemete kui nende kehaosadega. Veel pole õnnestunud välja selgitada, kes oli ostja või ostjad.

Uurimise käigus ilmnes ka, et paar oli tapetud naiselt võetud beebi maha müünud. Praeguseks on väike Valentina siiski oma vanavanemate hoole all. 

Ohvritest kolm, kes kõik olid üksikemad, kadusid viimaste kuude jooksul.

Võimude sõnul meelitasid Juan Carlos ja Patricia naisi ligi neile riideid pakkudes. Paar teatanud oma klientidele, et suurem osa kaubast asub nende kodus.

Läbiotsimisel leiti kurjategijate korterist ja selle lähedal asuvalt alalt inimjäänuseid, mis olid tsemendiga täidetud ämbrites või külmikus. 

Naiste mõrvad Mehhikos on äärmiselt sagedased, kuid antud juhtumi võikad detailid on Ecatepeci tänavail käivitanud mitmeid meeleavaldusi.

Jaanuarist aprillini kadus Méxicos 395 inimest, neist 207 olid naised.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee