Galeriid

GALERII | Wessexi krahvipaar kohtus Inglise kolledži õpilastega (3)

Ohtuleht.ee, 8. oktoober 2018 11:34
Wessexi krahv ja krahvinna külastamas Inglise kolledžitFoto: Robin Roots
7. oktoobril Eestisse kahepäevasele visiidile saabunud Elizabeth II noorim poeg Wessexi krahv Edward ning tema abikaasa krahvinna Sophie külastasid täna Inglise kolledžit. Kuninglik paar kuulas kooliõpilaste debatti soolise võrdõiguslikkuse teemal. 

Wessexi krahv ja krahvinna on täna kutsutud ka Briti suursaadiku residentsis toimuvale teepeole. Sinna on kutsutud ka kahes noorteprogrammis (Edinburghi hertsogi auhind, Superheroes) osalejad ja Britanica huvikooli noored inglise keele õppijad.

Wessexi krahv ja krahvinna töötavad täiskoormusega. Igal aastal külastavad kuninglikud kõrgused sadu koole, ülikoole, sõjaväebaase ja heategevusorganisatsioone, et tutvuda nende tegemistega ning tõsta nende nähtavust maailmas. Wessexitele on eriti südamelähedane noorsoovaldkond – 1999. aastal asutasid nad oma fondi The Wessex Youth Trust, mis toetab noori aitavaid heategevusorganisatsioone.

Samal teemal

08.09.2018
Oodatud krahv Dracula asemel tuli koolipoistele külla ontlik Wessexi krahv
07.09.2018
GALERII | President tervitas Wessexi krahvi ja krahvinnat õrnas rahvusmotiiviga kleidis
03.09.2018
Eestisse visiidile saabuvad kuninganna Elizabethi noorim poeg prints Edward ja tema abikaasa Sophie on lapse saamisel üle elanud raskeid aegu
27.08.2018
Wessexi krahv ja krahvinna külastavad Eestit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee