KSA blogi (kuvatõmmis: ksa.ee)

Tänavu jaanuaris KSA silmakeskuse suhtes riikliku järelevalvemenetluse algatanud terviseamet uurib keskuse tegevust senini, sest menetlus on ameti teatel keeruline ja mahukas.

Kuna KSA blogis avaldatud eksitava sisuga sissekannete tõttu algatatud menetlus alles käib, ei soovinud terviseameti kommunikatsioonijuht Simmo Saar ERR-ile öelda, mis selle käigus tehtud on ning mis põhjusel on see nii pikalt väldanud. Tema sõnul hoiab amet KSA blogis ilmuvatel postitustel pidevalt silma peal ja riiklikus järelevalvemenetluses tehakse lõpuks üks otsus, kus võetakse arvesse kõiki asjaolusid.

Silmakeskus sattus terviseameti tähelepanu alla mullu sügisel, kui ametile tuli kiri küsimusega, kas silmakeskuse blogis olev info on raviasutusele kohane. Nimelt avaldas kliinik oma blogis eksitavat infot näiteks ravimite, vaktsiinide ja ka toitumise kohta. 

Jaga artiklit

6 kommentaari

T
tea  /   19:56, 8. okt 2018
Jäi opile minemata just väga ebaviisaka suhtumise tõttu konsultatsioonil, ei julge oma silmi usaldada inimese kätte, kes potensiaalsetesse patsientidesse juba eos ebaviisakalt suhtub.
A
ah  /   17:49, 8. okt 2018
et kui ei vasta ametlikule ravimifirmade ajupesule, siis on eksitav info. iga inimene peab saama ise otsustada ,mis on eksitav, mis mitte. ja ravimiamet peaks olema erapooletu ja kompetentne asutus, mitte ravimifirmade (peaaegu, et) tasuta hääletoru. iga inimene elab omal vastutusel. Selline ametnike üliagarus on pigem märk süvenevast politseiriigist.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis