Eesti uudised

KODU RATASTEL: elukaaslased Marita ja Edgar mõõdavad juba 11 aastat koos maanteid

„Läksin ise ka kaugsõidu autojuhiks, et ei peaks oma mehest pikalt lahus olema!“ (65)

Katrin Helend-Aaviku, 5. oktoober 2018, 19:30
OMA PISIKESES KODUS: Kümme aastat koos Soome ja Saksamaa vahel sõitvad elukaaslased-paarimehed Marita ja Edgar ei muretse, et nad väikses autokabiinis ninapidi koos olles teineteisest ära tüdineks. „Meil on omavahel hea koostöö!“ ütlevad nad.Foto: Alari Vimb

„Kui koos sõitma hakkasime, käisid tookordsed kolleegid kohe veksli välja: te olete tööl koos ja kodus koos! Siin ei ole mingit küsimust ka – hiljemalt kahe aasta pärast on teie suhe läbi!“ meenutavad koos kaugsõidu autojuhtidena töötavad elukaaslased Marita ja Edgar naerdes kunagist ennustust, mis pole täide läinud. Ega lähegi, sest nemad oskavad ka väikses autokabiinis ninapidi koos olles teineteisest rõõmu tunda.

Tihti kurdavad kaugsõidu autojuhtide naised, et näevad meest nii harva, sest too on kogu aeg sõidus. Saaremaal Laimjalas elavad Marita Staskevits (56) ja Edgar Saar (48) leidsid endi jaoks hea lahenduse – naine tegi läbi veokijuhi kursused ja hakkas elukaaslasele paarimeheks.

Koos on nad sõitnud 11 aastat, neist viimased kümme praeguse tööandja juures. „Kaheksa kuud aastast oleme oma pisikeses kodus ja neli kuud suures kodus,“ on ka autokabiin saanud paari jaoks hubasema nimetuse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. juuli 2018, 00:01
Epp Maria Kokamägi: „Kõik meie vähegi ärilise mõtlemisega sõbrad vangutasid pead, kui majanduslanguse ajal oma galerii avasime.“
16. juuni 2018, 00:01
ELU NAGU ENNEMUISTE: kuidas mahub kolm põlvkonda ühe katuse alla?
11. juuni 2018, 00:01
„Olin väga ränga valiku ees – kas jätta elukaaslane või kodumaa.“
26. mai 2018, 00:01
KOKKU-LAHKU-KOKKU: „Teist korda suhet alustades mõistsime, et enam me teineteist käest ei lase!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee