KitKatClubi värvikate pidude varjupooleks on otsekontakti teel levivad haigused (Vida Press)

Berliini kurikuulsa seksiklubi külastajaid tabas kole ja ääretult ebaseksikas ehmatus: ühel kliendil avastasid arstid eluohtliku haiguse. Kokku läks igaks juhuks arsti juurde kontrolli umbes 100 inimest.

KitKatClub on üks Berliini tuntumaid täiskasvanutele mõeldud asutusi, mida külastavad erinevate seksuaalpraktikate huvilised kogu maailmast. BBC kirjutab, et klubi palub möödunud laupäeval nende pidu külastanud klientidel pöörduda kiiremas korras arsti juurde ennast kontrollima. Nimelt läks üks laupäevase fetiši- ja kostüümipeo külastaja esmaspäeval arsti juurde, kus tohtrid mehel bakteriaalse meningiidi avastasid.

Bakteriaalne meningiit on äärmiselt ohtlik haigus, mis võib lõppeda sepsise, ajukahjustuse ja isegi surmaga. See levib otsekontakti teel, mida ühel KitKatClubi fetišipeol ilmselt õige sageli ette võib tulla. Eriti ränkadel juhtudel võib bakteriaalne meningiit tappa mõne tunniga. Seda ravitakse antibiootikumikuuriga.

KitKatClubi töötajad on profülaktika mõttes ravi läbi teinud, ent kellelgi neist sümptomeid esinenud ei ole. Bakteriaalse meningiidi sümptomiteks on ootamatult tõusnud kõrge palavik, tugev peavalu, oksendamine, valgustundlikkus, kuklakangestus ja segadustunne.

Jaga artiklit

31 kommentaari

C
cz  /   15:05, 8. okt 2018
Pill tuleb pika ilu peale.
J
JUHAN  /   12:37, 7. okt 2018
Jumal karistab kõlvatuid ning patustajaid?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis