Maailm

Holger Mölder: Nobeli rahupreemia eel räägiti nii USA kui Koreade liidritest, kuid võitsid hoopis kodanikuaktivistid

Toimetas Triinu Laan, 5. oktoober 2018 14:02

7 KOMMENTAARI

t
Tegelikult/ 6. oktoober 2018 19:40
Obamale anti ka rahupreemia. Ma ei ole siiani aru saanud mille eest, aga see oli vist õige nahavärvi eest! Siin just ennist üks haritud "aga" arvas, et ma pean ka ennast harima veidi, võib-olla siis saan teada miks?
ä
ätt./ 6. oktoober 2018 07:51
Ühed päästavad igasugu rahutused ja sõjad valla,teised käivad inimestele inimõigusi nõudmas.Kui jätaks esimesed ära siis teistel oleks poole vähem tööd.Ära jätta ei saa sest suur ahnus ajab taga !
t
Teisitimotleja/ 6. oktoober 2018 06:45
Ma sisemiselt ka mõtlesin, et rahu preemiad lähevad Trumbile ja Pohja Korea liidrile Kimile aga see oleks olnud liiga rassistlik kuna ikkagi kaks valget. Rootslased tegid poliitkorektse otsuse ja nüüd neid rasismis süüdistada ei saa.
t
Tegelikult/ 5. oktoober 2018 20:17
Miks peab kogu maailm pöörama tähelepanu, kui Kongo ei suuda oma riigis korda jalule seada ja naised kannatavad. Samuti miks peab kogu maailm tähelepanu pöörama, kui kedagi seksiorjusesse müüakse? Missugust tähelepanu pööramist nad ootavad ülejäänud maailmalt? Sõjalist abi? Või lihtsalt kaasyundeavaldusi? Ma ei saa aru, miks inimesed ei tee oma riigi heaks ise midagi ära. Treenigu kõik seksuaalvägivalla all kannatanud sõjaväelasteks ja andku relvad kätte, neil peaks ju kõige suurem motivatsioon olema selle vastu võidelda! Ilus jutt ja kaastunne siin ei aita!
a
aga/ 6. oktoober 2018 08:32
äkki aitaks see sind kui sa hariks end veidi
t
Tegelikult/ 6. oktoober 2018 19:34
aga on nii haritud, et oskab mulle nõu anda, äkki annad siis neile ka nõu?
n
!!!/ 5. oktoober 2018 18:11
nobeli preemiate ajalugu näitab, et nende mustae kandidaatide ning laureaaridega on lõige sagedamini ämbrisse astutud.