Krimi

Võrumaal kadunud 58aastane mees leiti surnuna (25)

Toimetas Silja Ratt, 5. oktoober 2018, 17:24
 Tiina Kõrtsini
Reedese päeva vältel otsis politsei koos vabatahtlike, kohalike külameeste ja ajateenijatega Rõuge vallas Vanamõisa külas kadunud 58aastast meest, kes leiti kahjuks surnuna.

Mehe kodukant ja seda ümbritsevad metsad ja põllualad kammiti läbi nii otsingumeeskonna kui ka teenistuskoera poolt, lisaks vaadati piirkond üle ka droonilennul.

Pealelõunal märkas otsinguala läbikõndinud piirivalve koerajuht pinnasel jalatsijälge, midamööda edasi liikunud kohalikud külamehed kadunud mehe kella 15 ajal ühelt põllulapilt leidsid, kuid kahjuks surnuna. Väliseid vägivallamärke mehe surnukehal ei tuvastatud, täpne surma põhjus selgitatakse ekspertiisis.

Politsei tänab kõiki, kes mehe otsingutele kaasa aitasid.

4. oktoobri hilisõhtul palusid lähedased politsei abi leidmaks üles Võrumaal Rõuge vallas Vanamõisa külas kodust teadmata suunas lahkunud ja kadunuks jäänud 58aastase mehe asukohta.

Rõuge valla piirkonnapolitseinik Hans Saarniit ütles, et viimati nähti meest 3. oktoobril naabrite juures, kuhu ta oli saabunud rolleriga. „Sõiduk leiti selle talumaja juurest, ent millal ja kuhu mees sealt lahkus, pole seni teada,“ vahendas ta.

Saarniit selgitas, et öösel käivitas politsei maastikul otsingud, mille käigus leiti mehe talumaja lähistelt tema jope ja mobiiltelefon. Kuna sel lähistel on üks tiik, kontrolliti ka veesilm põhjalikult läbi, ent meest ei leitud. Vastu hommikut leiti mehe jalanõud kilomeetreid eemal, ühe talumaja ukse tagant.

25 KOMMENTAARI

k
Kaastunne 6. oktoober 2018, 09:16
Omastele.Tublid vabatahtlikud kes ta leidsid!Kahju,et hilja...
a
Arne 6. oktoober 2018, 07:07
Nagu ikka- vägivalla tundemärkideta. Eestis vägivalda ei ole, inimesed lähevad ise metsa surema. Aga politsei ei teinud mehe leidmiseks ju midagi. Koerajuht leidis ühe jälje. Kutsuti kohale vabatahtlikd ja saadeti mööda jälgi minema. Ja seda piiritsoonis.
Loe kõiki (25)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee