Edgar Savisaar (Martin Ahven)

Keskerakonna eksliider Edgar Savisaar korraldas septembri viimasel nädalavahetusel Hundisilma talu koduõuel meeleoluka peo, kus olid kohal vanad sõbrad, mõttekaaslased ja valijad. Savisaar rääkis, et ehkki tervis on tal kehv, annavad sellised toredad kohtumised talle jõudu juurde, kuid vaid mõni päev hiljem lebas mees taas haiglavoodis, vahendab Kroonika.

„Käsi käib väga halvasti. Olen haiglas tilgutite all ja mul on üsna halvad näitajad,“ sõnab Savisaar. Tema sõnul ei olnud haiglasse sattumine planeeritud käik, vaid ootamatu.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Jaga artiklit

84 kommentaari

L
Lugeja  /   08:22, 6. okt 2018
Mul on eestlaste pärast häbi. Pole ma mingi Edgari fänn,kuid kõikidest kommentaaridest loen välja nagu ülejäänud poliitikud oleks kõik väga puhtad,ainult üks varas on ja see on tema. Venelalsed on elanud ja elavad edasi Eestis ,kuid see eestlaste enesekiitus ja meeletu viha ja sallimatus ajab küll oksele.Olen siin ilmas ringi rännanud ja matslike eestlaste pärast on lihtsalt häbi.Küll neid teisigi vargaid peaks kohtusse saatma,kuid ämblikuvõrk on tugev.Kel meist pole luukeresid,kuid kellegi äraminekut siit ilmast soovides või ilkudes haiguse kallal,miks ta on tekkinud ,on häbiväärne.Jõudu kõigile elamiseks.Olen eestlane.
G
Gustav  /   01:33, 6. okt 2018
näpud eemale haigest vanakesest,las põeb rahulikult.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis