2
fotot
Maja, kus üürilised peremehe tapsid ja praetud inimliha sõid. (sledkom)

Venemaal Leningradi oblastis Kirovski rajoonis pidasid politseinikud kolmapäeval kinni 12aastase tüdruku ja 22aastase mehe süüdistatuna 21aastase mehe tapmises, laiba tükeldamises ja inimliha söömises, vahendab telekanal NTV. 

Tapetuks osutus majaperemees Aleksandr Popovitš, kelle juures tüdruk ja tema peigmees olid peatunud. Uurija küsimusele, miks nad otsustasid inimliha pannil praadida ja süüa, vastasid noored kannibalid, et neil ei olnud midagi muud süüa ning just sellepärast otsustati majaperemees 2. oktoobri õhtul tappa. 

Vene meedia lisab, et kannibalitüdruk oli juba aasta algul lahkunud kodulinnast Sotšist ning rändas mööda Venemaad ringi koos 22aastase Altai kraist pärit mehega. Leningradi oblasti uurimiskomitee algatas tapmise asjus kriminaalmenetluse.

Lisaks kahtlustatakse 22aastast süüalust seksuaalvahekorras olemises tema kaaslaseks olnud 12aastase tüdrukuga. Olgu lisatud, et 12aastast tüdrukut ei saa Venemaa seaduste järgi veel kriminaalvastutusele võtta. Seetõttu ei teata praegu, mis saab verinoorest inimsööjast edasi.

Jaga artiklit

103 kommentaari

K
k  /   11:35, 5. okt 2018
õudsed lood miks üldse õhtuleht peab seda jama mis oli ju üldse venemaal kajastama .Mis meie asi on mis seal venemal toimub?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis