Poliitika

Peaministri büroo juhataja: Ernits liitub kunagi Eriti Kõvade Meeste erakonnaga, kuna EKRE ei mõnita piisavalt vähemusi (64)

Toimetas Silja Ratt, 4. oktoober 2018, 09:52
Tanel KiikFoto: Teet Malsroos
Hiljuti Keskerakonnast lahkunud ja EKRE-sse astunud Peeter Ernits kirjutas eile enda Facebooki lehel, et tänane Keskerakond pole enam priske ja jõuline ninasarvik, vaid kondine ja ebalev lammas. Ernitsa kriitikanooltele reageeris peaministri büroo juhataja Tanel Kiik, kes ironiseerib enda Facebooki lehel Ernitsa üle.

"Aasta 2022. P. E. on äsja teatanud EKRE-st lahkumisest ning kandideerib parlamenti Eriti Kõvade Tegijate Erakonna ehk EKTE nimekirjas. P. E. sõnul pole EKRE enam see vähemusi mõnitav ja naisi alandav erakond, mida tema põlisekrelasena on ehitanud. P. E. kinnitab, et otsus pürgida riigikogusse juba kuuendas erinevas nimekirjas, on tingitud tema haruldasest tugevast maailmavaatest," kirjutab Kiik.

"Oma seniseid kaasvõitlejaid nimetab P. E. mandunud pehmodeks ning enda varasemate lubaduste ja väljaütlemiste meeldetuletamist peab ta pahatahtlikuks mullistumiseks. Jah, P. E. teab, et probleem on alati vankumatu kindlusega kõigis teistes... EKTE-l on vedanud," ironiseerib Kiik.

Samal teemal

3. oktoober 2018, 17:28
Peeter Ernits: Keskerakond pole enam priske ninasarvik, vaid ebalev ja kondine lammas
30. september 2018, 20:19
Peeter Ernits | Eurodirektiiv tuleb pimesi üle võtta
17. september 2018, 16:24
Ernits nõudis kaitseministrilt aru: millised Eesti poliitikud on Vene mõjuagendid?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee