Õhtulehe esikaas (Õhtuleht)

Viru ringkonnaprokuratuur saatis 15-aastase Nastja mõrvas süüdistatava noormehe kriminaalasja Viru maakohtusse. Kohus peab eelistungi järgmisel nädalal.

Prokuratuur süüdistab Artjom Dronikovi (18) mõrvas ja kehalises väärkohtlemises, vahendab ERR-i uudisportaal.

15-aastase Nastja surnukeha leiti 15. aprilli hommikul Kohtla-Järve õmblusvabriku hoone tagant. Nastja oli õppinud kohalikus erakoolis 9. klassis ja koolis läks tal hästi. Nastja kasvas tavalises peres, temast jäid maha noorem õde ja vanem vend. 

Politsei leidis Nastja mõrvas kahtlustatava Artjomi juba sama päeva õhtul, kui laip leiti. Narvas kinni peetud Kohtla-Järvelt pärit 18aastase Artjom, kes oli tüdruku endine poiss-sõber, vahistamisel vastupanu ei osutanud. Politsei algatas kriminaaluurimise karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb mõrva. Süüdimõistmisel võib kurjategijat oodata 8 kuni 20 aasta pikkune või eluaegne vanglakaristus.

Jaga artiklit

5 kommentaari

O
Olen 14 aastane   /   15:26, 5. okt 2018
Sellistele mõrvaritele tuleks kuul pähe lasta...
M
Mõrvarile  /   08:26, 5. okt 2018
Igale mõrvarile tuleb anda kas kakskümmend aastat või veel parem, eluaegne vanglakaristus. Oma ülalpidamiskulud vanglas peab ta tööga tasa teenima. Ei saa, ega tohi niimoodi olla, et mõrtsuakd elavad rahva kulul.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis