Eesti uudised

Peeter Ernits: Keskerakond pole enam priske ninasarvik, vaid ebalev ja kondine lammas (40)

Ohtuleht.ee, 3. oktoober 2018 17:28
Peeter ErnitsFoto: Martin Ahven
Septembri alguses Keskerakonnast lahkunud ja EKREga liitunud riigikogu liige Peeter Ernits avaldab sotsiaalmeedias arvamust, et Keskerakond vajab hädasti suuri muutusi.

"Olete kindlasti kuulnud seda lugu, kuidas mees räägib kõigile laia suuga, kui õnnelik abielu tal on, aga naine astub järgmisel päeval minema. Psühholoogid ütlevad selle peale, et vaene mees elas oma mullis ja ei tahtnud endale ja ka teistele tunnistada, et suhe on sügavas kriisis," räägib Ernits Facebookis.

Samal teemal

Ernits kuulas, mida Jüri Ratas Vikerraadio saates "Stuudios on peaminister" temast rääkis, ja jõudis järeldusele, et ka peaminister elab omas mullis.

"Ta mäletab küll minu korduvaid palveid midagi kiiresti ette võtta, et sügavalt stagneerunud erakonda tõsiselt muuta ja peaministrierakonnana ennast valitsuses reaalselt kehtestada, mitte kelgunöörina väiksemate partnerite lükata-tõugata olla ja samas nende tekitatud ilmselgete lolluste eest vaguralt vastutada," ütleb Ernits. "Lubadusi on antud palju, kuid midagi pole kahjuks muutunud. Sellises olukorras saab üksnes omas mullis elav inimene uskuda, et kõik on kõige paremas korras."

Ernitsa arvates ütles Andrei Korobeinik Reformierakonna kohta tabavalt, et väledast oravast on saanud tubane ja rasvunud merisiga, kel pole pistmist ei sea ega merega.

"Midagi sarnast on toimunud ka Keskerakonnaga. Tänane Keskerakond pole enam too priske ja jõuline ninasarvik, vaid temast on saanud hoopis teine loom - kondine ja ebalev lammas," lajatab Ernits.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee