Krimi

VIDEO ja FOTOD | Liivalaia tänav on kaetud džinnipurkidega (34)

Ohtuleht.ee, 3. oktoober 2018, 15:35
Foto: Jörgen Norkroos
Autorataste all pauguga purunevad džinnipurgid on kindlasti mõne napsusõbra õudusunenägu, ent täpselt selline kaootiline vaatepilt avanes kolmapäeva pärastlõunal Tallinna kesklinnas. Kuidas purgid tänavale sattusid?

Kolmapäeva pärastlõunal enne kella poolt nelja võis Tallinnas Liivalaia tänaval Olümpia hotelli juures näha kentsakat vaatepilti, kus teel veeresid džinnipurgid. Kuidas purgid tänavale said, ei ole teada.  

Küll aga tekitas harukordne olukord mööduvates kodanikes üksjagu elevust. Kõnniteel jalutavad inimesed vaatasid imestusega, kuidas kaasmaalased ronisid teele, et haarata endale tasuta alkoholi.

Tundub, et meie seas on inimesi, kelle jaoks on alkohol elust kallim, sest purkide järele mindi ka autode vahel hüpates. Üks autojuht suisa peatas enda valge maasturi keset sõiduteed, et haarata üks purk märjukest endaga ühes. 

Veerand tundi pärast džinniõnnetust oli enamik purke tänavalt möödujate poolt ära koristatud ja kohale tuli koristusauto. Kaks helkurvestides töölist hakkasid puruks sõidetud džinnipurke maanteelt kokku korjama. 

Foto: Jörgen Norkroos

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee