Maailm

FBI pole Kavanaugh'd süüdistavat naist üle kuulanud

Ohtuleht.ee, 3. oktoober 2018 08:17

8 KOMMENTAARI

a
aega on/ 4. oktoober 2018 12:20
Paras aeg teda üle kuulata on 36e aasta pärast. Mutil on nii hea mälu, et siis läheb jutt täie ette.
e
Et/ 3. oktoober 2018 22:45
nüüd on meil siin trollide kokkutulek vist? No tere siis kah Ja kas te siis ka nii julged olete, kui regamine ka siin kohustuslikuks saab?
m
mõlemad olid teismelised/ 3. oktoober 2018 14:56
Seni on Ford senati ees tunnistanud, et Kavanaugh ründas teda seksuaalselt, kui naine oli alles teismeeas...tyypiline kallutatud uudis.Soovitus,et teismelised olge selibaadis,kunagi ei tea millal miituu teid ründab kauges tulevikus.
s
see naine on nii kortsus et ei saanud 36 aastat tagasi teismeline olla/ 3. oktoober 2018 20:57
tema tegelik vanus on võltsitud nagu ka kogu ülejäänud legend ja hala mis paberi pealt maha loeti.
m
Muigega/ 3. oktoober 2018 14:41
Ämericamaal on kõik päris huvitav juristidele. Varsti saab mingi onkel, keda tahetakse määrata mingile ametikohale, süüdistuse, et tema vanaisa ahistas mingi tädi vanavantädi kusagi heinamaal.
a
Anus Dei/ 3. oktoober 2018 12:59
BS ja mitte väike. Selline dzinn on välja lastud, loodame, et kunagi hammustab neid meToo`tajaid see kah neid endid kannikast.
m
Moderaator korjas ära. / 3. oktoober 2018 10:27
teismeline "r ü n d a s" teismelist? Selles eas on huvi vastassugupoole vastu ning igasugused lähenemiskatsed loomulikud. Seejuures muidugi ka oskamatud. Oleks teismeline poiss siis vanae i t e d e l e pidanud ligi ajama või?
36 aastat vaikis ja "kannaas sisemiselt tolle ülir ä n g a üleelamis tõttu" ja nüüd siis äkki lõpuks ärkas? Kogu see ülimalt hästi ajastatud süü.distamine lõhnab pigem mingi poliitilise in.triigi järele. Katse ku.kutad kellelegi sobimatu ülemkohtuniku kandidaat (aga USA-s on ülemkohtu liige vaat et peaaegu riigi kõrgeimaid tegelasi). Siin tasuks kontrollida, et "kannatanust"-kaebaja viimasel ajal äkki mingit kopsaka rahaülekannet või väärtuslikku kingitust ei ole saanud? Või oma töö- või parteiliinis äkitselt tõusnud. Või kui mitte ise, siis keegi tema pereliige. Abikaasa, poeg või tütar, kelle karjäärist vanadaam on ilmselt vägagi huvitatud.
t
???/ 3. oktoober 2018 10:25
teismeline "ründas" teismelist? Selles eas on huvi vastassugupoole vastu ning igasugused lähenemiskatsed loomulikud. Seejuures muidugi ka oskamatud. Oleks teismeline poiss siis vanaeitedele pidanud ligi ajama või?
36 aastat vaikis ja "kannaas sisemiselt tolle üliränga üleelamis tõttu" ja nüüd siis äkki lõpuks ärkas? Kogu see ülimalt hästi ajastatud süüdistamine lõhnab pigem mingi poliitilise intriigi järele. Katse kukutad kellelegi sobimatu ülemkohtuniku kandidaat (aga USA-s on ülemkohtu liige vaat et peaaegu riigi kõrgeimaid tegelasi). Siin tasuks kontrollida, et "kannatanust"-kaebaja viimasel ajal äkki mingit kopsaka rahaülekannet või väärtuslikku kingitust ei ole saanud? Või oma töö- või parteiliinis äkitselt tõusnud. Või kui mitte ise, siis keegi tema pereliige. Abikaasa, poeg või tütar, kelle karjäärist vanadaam on ilmselt vägagi huvitatud.